Bezpłatne testy ComfortCaffe

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 lipca 2011
Kategoria:

kawa

ComfortExpress stara się zachęcić właścicieli stacji paliw do wyboru jego oferty kącika kawowego. Spółka pozwala go testować bezpłatnie przez miesiąc.

Marka ComfortCaffe zadebiutowała na rynku dopiero w maju bieżącego roku. Jej właściciel, spółka ComfortExpress zapewnia jednak, że wyniki pierwszych punktów znajdujących się na stacjach paliw w Wymysłowie i Radziejowicach są bardzo dobre. Kąciki kawowe stanowią jedną z najlepiej prosperujących powierzchni sprzedażowych w tych obiektach.

Aby zachęcić kolejnych przedsiębiorców do współpracy, firma pozwala przez miesiąc bezpłatnie testować ComfortCaffe. Oferta obejmuje kompletny zestaw (mebel i wysokiej jakości ekspres) oraz pełną ofertę handlową  w tym dostawę kawy, czekolady i akcesoriów, a także pełnego obrandowania ComfortCaffe (kierunkowskazy, drogowskazy poziome etc.). Po miesiącu można kontynuować współpracę bądź z niej zrezygnować.

Jak przyznaje spółka, propozycja ta jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Bowiem kąciki kawowe to segment, który nieustannie się rozwija, ale wciąż nie jest w stanie zaspokoić w pełni zapotrzebowania na konsumpcję kawy. Promocyjna oferta ComfortCaffe powinna także pomóc sieci w przyspieszeniu ekspansji, co jest szczególnie istotne zważywszy na fakt umacniania się konkurencyjnych ofert na rynku.

Cały czas mocno rozbudowywane są takie sieci jak Stop Cafe (przy stacjach Orlenu) czy Wild Bean Cafe (przy stacjach BP), które wkrótce mają pojawić się także na stacjach partnerskich koncernów. Wyraźnym potwierdzeniem atrakcyjności tego segmentu rynku jest także współpraca Shella z Coffeeheaven. Największa sieć kawiarni w Polsce  ogłosiła niedawno, że będzie uruchamiać punkty na stacjach Shella pod szydlem Coffeeheaven express. Pierwsze jednostki testowe już ruszyły.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram