Bezpieczne ubezpieczenie

Data dodania: 18 grudnia 2018
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Bezpieczne ubezpieczenie

Viviamo Ubezpieczamy to ogólnopolska sieć biur, w których klient ma dostęp do oferty 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

- Projekt Viviamo Ubezpieczamy rozwijamy z powodzeniem od kilku lat. Mijający rok zakończymy z 27 działającymi biurami. Dynamika biznesu całej sieci, ale przede wszystkim zmiana w przychodach nowych partnerów jest przez nich zauważana po 2-3 miesiącach od dołączenia do nas. To tylko potwierdza, że obraliśmy właściwy kierunek – mówi Rafał Walczak, dyrektor ds. rozwoju sieci.
- W 2018 roku postawiliśmy na zwiększenie wsparcia marketingowego dla obecnych partnerów (gadżety, wspólne eventy, łatwiejszy dostęp do atrakcyjnego auta służbowego) oraz na przygotowanie strategii rozwoju, tak aby jeszcze szybciej pozyskiwać w przyszłości nowych franczyzobiorców – dodaje Walczak.

Na rok 2019 w sieci przygotowano wiele zmian. Zarząd postawił bardzo ambitne cele biznesowe. Chcemy, żeby nasz model był jeszcze atrakcyjniejszy, dlatego zwiększamy swój udział w finansowaniu nowych partnerów na etapie inwestycji, uatrakcyjniamy ofertę produktową, udostępniamy nowe narzędzia pracy – mówi Rafał Walczak.

Rozwijany jest obszar sprzedaży i już wkrótce zostanie otwarte biuro handlowe w Warszawie. - W naszym modelu biznesowym najważniejszy jest Franczyzobiorca, dlatego nadal stawiamy na silną pozycję Partnera w środowisku lokalnym i wspieramy ją poprzez zachowanie tożsamości także w nazwie biura. Na zwiększenie biznesu franczyzobiorcy chcemy dodatkowo wpływać poprzez sponsoring i wspólną aktywność lokalną – dodaje Walczak.

Rozwijany jest także jeden z wyróżników sieci: Biuro Wsparcia Agenta – własne centrum telefoniczne, dedykowane dla partnerów, jako wsparcie merytoryczne. Chwalą je za profesjonalizm i sprawność działania zarówno franczyzobiorcy, jak również współpracujące z siecią towarzystwa ubezpieczeniowe.

Więcej informacji o systemie Viviamo Ubezpieczamy w bazie ofert franczyzowych

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram