Bezkontaktowy odbiór zamówień z Bricomarché

Data dodania: 15 kwietnia 2021
Kategoria:
Foto: Bricomarché

Grupa Muszkieterów dynamicznie reaguje na oczekiwania swoich konsumentów, rozwijając ofertę e-handlu. Jedną z inicjatyw są Bricomaty instalowane przy punktach Bricomarché – dotychczas uruchomiono je w 50 miejscach. Są to unikalne automaty, pozwalające na odbiór produktów zamówionych online. Bricomaty, będące pionierskim rozwiązaniem Bricomarché, oferują możliwość bezdotykowego wydawania towarów przez całą dobę.

W reakcji na ewoluujące preferencje klientów i trendy rynkowe, a także kontynuującą się pandemię, Grupa Muszkieterów poszerza swoje serwisy, umożliwiając bezpieczne zakupy w sieci. Nabywcy Bricomarché mogą składać zamówienia online, a odbierać je różnymi metodami. Do wyboru są przesyłki kurierskie, lokalne dostawy, odbiór w sklepach lub w Bricomatach, znajdujących się przed supermarketami w wyznaczonych strefach. Ostatnio Bricomaty pojawiły się w dodatkowych miastach, w tym Bolesławcu, Dzierżoniowie, Głuchołazach, Gnieźnie, Kamiennej Górze, Lublińcu, Mławie, Oławie, Wolsztynie i Ząbkowicach Śląskich. W sumie, mieszkańcy 50 miast mają dostęp do tych urządzeń.

Badanie rynku i reakcja Bricomarché

Z badania przeprowadzonego na zlecenie Bricomarché wynika, że Polacy nadal aktywnie remontują, mimo pandemii. Jako sieć specjalizująca się w artykułach do domu i ogrodu, analizujemy aktualne warunki i odpowiadamy na potrzeby klientów. E-commerce ułatwia wyszukiwanie informacji o produktach i zakupy online. W związku z tym, ciągle zwiększamy liczbę lokalizacji z Bricomatami. Obecnie są one obecne przy niemal co trzecim markecie Bricomarché – wyjaśnia dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce, dodając – Aby nasze rozwiązania były jak najbardziej efektywne, regularnie analizujemy zakupy klientów i udoskonalamy Bricomaty. Obecnie montowane urządzenia zawierają 8 boksów, dostosowanych do preferencji kupujących.

Klienci mają możliwość odbioru zamówionych produktów w Bricomatach w wybranym czasie, także po zamknięciu sklepu, dzięki funkcjonowaniu systemu 24/7. Można tu również zamawiać towary o dużych rozmiarach, jak płyty OSB czy drzwi, co stanowi wyjątkowość tego rozwiązania. Procedura odbioru w Bricomacie jest bezpłatna i intuicyjna – wystarczy wpisać na ekranie urządzenia numer telefonu i kod dostępu, otrzymany SMS-em podczas zakupów.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 400 000 zł (kapitał własny, który od początku pracuje na wyniki spółki)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: za koncesję znaku firmowego – składka liczona od obrotu
  • Opłata marketingowa: zakup gazetek, akcje promocyjne np. reklama w TV – według budżetu ustalonego na dany rok

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design