Bez opłat wstępnych

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 października 2015
Kategoria:
Foto: Pizzeria Stopiątka

Ogólnopolska sieć Pizzerii Stopiątka rozwijająca się we franczyzie zwalnia przyszłych franczyzobiorców z opłat wstępnych. Promocja potrwa do 30 listopada tego roku.

Koncept pizzerii o nazwie zaczerpniętej z kultowego samochodu z czasów PRL-u - Syreny 105 - powstał w 1998 roku, kiedy to Marcin Ciesielski wraz z żoną, właściciel sieci otworzył pierwszą pizzerię Stopiątka w centrum Buska-Zdroju. Obecnie w ramach tej sieci działa 20 lokali franczyzowych.

- Pierwsza franczyzowa pizzeria została otwarta w 2008 roku. Planujemy, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy otworzymy około 5-8 kolejnych lokali partnerskich. Franczyza to główny kierunek rozwoju sieci – mówi w rozmowie z nami Marta Kołakowska, kierownik sieci Pizzerii Stopiątka.

Marka oferuje dwa rodzaje placówek franczyzowych - tradycyjną pizzerię oraz mniejszy lokal Stopiątkę Express, stworzoną z myślą o realizacji zamówień na wynos z dostawą do każdego miejsca wskazanego przez klienta. Minimalna kwota inwestycji wynosi 50 tys. zł. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na współpracę do końca listopada tego roku będą zwolnieni z opłaty wstępnej.

Osoby zainteresowane szczegółami współpracy z siecią Pizzerii Stopiątka, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram