Best Western Rewards - taxi za punkty

Data dodania: 13 stycznia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Best Western Rewards

Już w tym miesiącu polscy członkowie hotelowego programu lojalnościowego Best Western Rewards będą mogli zamieniać punkty na karty umożliwiające darmowe przejazdy taksówkami należącymi do Polskiej Sieci Taxi 19 123.

To kolejna usługa wprowadzona do Best Western Rewards specjalnie z myślą o polskim rynku. W ostatnim czasie została również podpisana umowa z serwisem audioteka.pl, która umożliwiła wymianę punktów na książki do słuchania (sprawdź tutaj).

Na współpracy z Polską Siecią Taxi 19 123 zyskają goście hoteli Best Western na terenie całego kraju. Wystarczy, że wymienią zebrane w Best Western Rewards punkty na Elektroniczne Karty Klienta (EKK), za pomocą których zapłacą za przejazd taksówką. Aby skorzystać z nowej usługi wystarczy drogą mailową lub w biurze obsługi klienta Best Western zgłosić chęć otrzymania EKK.

- Zależy nam, aby pakiety, na które można wymieniać punkty, były różnorodne i praktyczne, a osoby zatrzymujące się w hotelach bardzo często korzystają z taksówek. Mamy nadzieję, że współpraca Best Western z Polską Siecią Taxi 19 123 zostanie przez członków naszego programu lojalnościowego bardzo szybko doceniona – mówi Gheorghe Marian Cristescu, dyrektor Best Western na Polskę.

System Polska Sieć Taxi 19 123 jest rozwiązaniem gwarantującym możliwość bezgotówkowego korzystania z 5 tysięcy taksówek w całej Polsce. Aby zamówić taksówkę w miastach objętych systemem wystarczy wybrać ogólnopolski numer telefonu 19 123.

- System Polskiej Sieci Taxi 19 123 dynamicznie się rozwija. Bardzo nas cieszy, że zyskujemy kolejnego, tak silnego partnera. Współpraca z Best Western to dowód zaufania, jakim nasza firma cieszy się na rynku – mówi Jarosław Pawłowski, dyrektor ds. rozwoju Polskiej Sieci Taxi 19 123. – Jesteśmy przekonani, że już wkrótce wielu członków programu Best Western Rewards skorzysta z naszych usług. Choćby w drodze z dworca lub lotniska do hotelu.

Działający od 1988 r. Best Western Rewards to jeden z pierwszych programów lojalnościowym w branży hotelarskiej. Aktualnie liczy ponad 20 milionów aktywnych członków z całego świata. Dołączenie do Best Western Rewards jest całkowicie bezpłatne. Zapisać do programu można się na stronie www.bwrewards.fi. Ponadto osoby, które należą do innego programu lojalnościowego z branży hotelarskiej, mogą skorzystać z oferty Best Western Rewards Status Match – No Catch®. Pozwala ona dołączyć do Best Western Rewards zachowując status osiągnięty w poprzednim programie.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram