Benneton: Re-otwarcie 14 sklepów w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 marca 2013
Kategoria:
benetton4 marca 2013 Benneton umieścił na jednym z portali społecznościowych informację o powiększeniu sieci o 14 nowych sklepów United Colors of Benetton i Sisley. Postanowiliśmy to sprawdzić.

Od przedstawicielstwa firmy w Polsce otrzymaliśmy informację, że placówki zostały otwarte ponownie, bo poprzedni właściciel – zagraniczny franczyzobiorca – wycofał się z Polski. Sklepy będą teraz lokalami własnymi sieci.

Benneton nie zamierza jednak rezygnować ze współpracy z franczyzobiorcami. Aktualnie 18 sklepów prowadzonych jest właśnie w formacie franczyzowym, z czego niektórzy franczyzobiorcy posiadają dwa sklepy – usłyszeliśmy.

United Colors of Benetton jest jedną z najbardziej znanych marek odzieżowych na świecie. Firma powstała w mieście Treviso we Włoszech, w 1965 roku. Nazwa Benetton pochodzi od nazwiska rodu założycieli. United Colors of Benetton należy do Benetton Group, właściciela marek: Sisley, Playlife, Undercolors of Benetton.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram