Będziemy tam! Pierwsze takie targi w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 czerwca 2009
Kategoria:
easy_fairs_logo.jpg

easy_fairs_logo.jpgJuż za kilka dni, 17 i 18 czerwca, odbędą się w Krakowie pierwsze targi dla małej gastronomii i jedzenia na wynos easyFairs FOOD-to-GO. Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych jest patronem merytorycznym tego wydarzenia w zakresie franczyzy.

Targi FOOD-to-GO to jedyna impreza w Polsce, na której zaprezentuje się wyselekcjonowana grupa wystawców, ściśle easy_fairs_zdjecie.jpgzwiązana z branżą małej gastronomii. Odwiedzający targi easyFairs® FOOD-to-GO mogą liczyć na spotkanie z producentami i dystrybutorami urządzeń, wyposażenia, produktów i półproduktów spożywczych, opakowań, dań gotowych, dystrybucji przekąsek i rozwiązań biznesowych dla barów fast-food, pizzerii, barów sałatkowych, kebab barów, grill barów, cafeterii, restauracji dostarczających jedzenie na wynos oraz cateringu. Organizator targów, międzynarodowa firma easyFairs, postanowił zaprosić do udziału również sieci franczyzowe działające w gastronomii.

W pierwszej edycji targów osoby zainteresowane prowadzeniem lokalu na zasadach franczyzy będą mogły spotkać się i przeprowadzić biznesowe rozmowy z przedstawicielami pięciu sieci (Southern Fried Chicken, Mr Hamburger, Ready’s, Greco oraz Kurcze Pieczone).
Brytyjska sieć Southern Fried Chicken działa w 70 krajach prowadząc restauracje fast food. W Polsce poszukuje obecnie operatora, który będzie rozwijał sieć na terenie kraju. Mr Hamburger jest polską siecią barów fast-food, zarządzaną przez spółkę Pakt. Większość spośród 20 lokali działa na Górnym Śląsku. Ready’s to sieć greckich restauracji prowadzonych przez firmę Medsun. W chwili obecnej działa w Polsce ponad 10 lokali. Na targach prezentowany będzie  również nowy koncept  firmy Medsun: Greco. Kurcze Pieczone natomiast jest siecią punktów gastronomicznych, która prowadzi już ponad 60 lokali na terenie całego kraju.

learnshops_02.jpgIntegralną częścią wszystkich imprez targowych easyFairs są tzw. warsztaty learnShops, czyli bezpłatne prezentacje firm, samodzielne mini-seminaria i wykłady. Odbywają się one w specjalnie wydzielonych częściach ekspozycji targowej, a nie w zamkniętych salach wykładowych. Gwarantuje to większy udział w warsztatach profesjonalistów zwiedzających targi. Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych reprezentować będzie pani Kazimiera Krawczyk, której wystąpienie „Franczyza w gastronomii” zostało zaplanowane na środę, 17 czerwca o godzinie 11:30. Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji na temat targów można przeczytać na stronie
www.easyfairs.com/ftg-polska. Targi odbywają się w Krakowie, w hali tenisowej AWF w Czyżynach, a aby uzyskać bezpłatny wstęp wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na ww. stronie.

Portal www.FranczyzawPolsce.pl jest patronem medialnym targów.

Zatem do zobaczenia w Krakowie!

Redakcja, 10 czerwca 2009 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram