Będzie więcej Naszych Sklepów

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 lipca 2009
Kategoria:
naszsklep_foto.jpg

naszsklep_foto.jpgPSH Nasz Sklep SA, który liczy obecnie 1100 sklepów, planuje kolejne inwestycje. W tym roku sieć powiększyła się o 90 nowych placówek. W planach jest kolejnych 250-300. Sieć prowadzi zaawansowane rozmowy na temat przejęć.

Nasz Sklep jest obecny w województwach: dolnośląskim, małopolskim, podkarpackim, świętokrzyskim, lubelskim i mazowieckim. Tworzą ją przede wszystkim placówki franczyzowe. Przeciętna powierzchnia sprzedażowa wynosi 120 mkw. Sieć została zawiązana 28.07.2000r. Akcjonariusze Spółki to właściciele sklepów reprezentujący wyłącznie kapitał polski.

Impulsem do zrzeszenia się sklepów było narastające zagrożenie ze strony napływającego i dynamicznie rozwijającego się handlu z udziałem kapitału zagranicznego. Za cel strategiczny Spółki PSH "Nasz Sklep" S.A. akcjonariusze stawiają - uzyskanie statusu silnego przedsiębiorstwa konkurencyjnego dla sieci handlowych i hipermarketów działających na terenie Polski oraz uzyskanie trwałej rentowności i płynności finansowej -.

Agnieszka Grabuś, 2 lipca 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram