Będzie więcej lokali kierowanych przez American Bistro Poland

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 września 2009
Kategoria:
american_bistro_poland.jpg
american_bistro_poland.jpgRONDO 1, jedyny w Europie Środkowo-Wschodniej biurowiec klasy A+, już wkrótce wzbogaci swoją ofertę gastronomiczną. W budynku pojawi się bistro serwujące dania kuchni międzynarodowej oraz wine bar. Operatorem obu lokali jest American Bistro Poland Sp. z o.o.

W drugiej połowie września br. otwarta zostanie restauracja RoRo Lounge Cafe. Prócz pełnoprawnej restauracyjnej karty w ofercie znajdzie się duży wybór kanapek, barek sałatkowy, plus „dania dnia”. W drugiej restauracji, której nazwa zostanie ogłoszona wkrótce, powstanie wine bar. Ma on zostać otwarty w listopadzie br.

American Bistro Poland powstała w 1996 roku. Od tego czasu z sukcesem prowadzi 6 punktów gastronomicznych ulokowanych w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. W 1997 firma wprowadziła na rynek polski najpopularniejszą w USA sieć restauracji typu „casual dining” pod nazwą T.G.I. Friday’s®. Dzisiaj ABP posiada dwie restauracje Fridays w Warszawie i Wrocławiu. Prowadzi również kompleksową obsługę gastronomiczną hotelu Scandic we Wrocławiu oraz hoteli Wielopole i Amber w Krakowie.

ABP zatrudnia w trzech miastach ponad 100 pracowników i ciągle się rozwija. W najbliższej przyszłości planuje kolejne inwestycje. Jedna będzie mieściła się w kompleksie biurowym Textorial Park w Łodzi, druga natomiast zostanie otwarta w Warszawie.

FwP, 17 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram