Będzie więcej franczyzowych pizzerii

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Biesiadowo
Biesiadowo to jedna z największych sieci pizzerii w Polsce.

Firma Wojtex, właściciel kilku franczyz gastronomicznych otworzy dwa kolejne lokale w ramach popularnej sieci pizzerii.

Pizzerie pod szyldem Biesiadowo pojawią się w Warce i Kaliszu. Jak powiedział nam Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, w tym roku sieć powiększy się o około 15 lokali.

Biesiadowo to jedna z największych sieci pizzerii w Polsce. Jest też jedną z najliczebniejszych sieci działającą na rynku gastronomicznym. W najnowszym rankingu Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych zajęła 8. miejsce na liście 15. największych systemów franczyzowych (źródło: Raport ARSS, Franczyza w gastronomii 2016).

Pod koniec 2016 roku pod tym szyldem działało 113 lokali (13 zostało otwarto w ub.r.). To system franczyzowy, do którego można przystąpić dysponując kwotą poniżej 50 tys. zł. Minimalna kwota potrzebna na otwarcie pizzerii Biesiadowo wynosi 42 tys. zł. Franczyzodawca zapewnia swoim partnerom pełne wsparcie zarówno podczas otwierania lokalu, jak i prowadzenia działalności.

Firma Wojtex prowadzi własną hurtownię zaopatrującą pizzerie, dzięki czemu właściciele restauracji partnerskich otrzymują produkty w korzystnych cenach.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram