Będzie franczyza w Stokrotkach

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 listopada 2013
Kategoria:

StokrotkaSieć Stokrotka zamierza w uruchomić w 2014 franczyzę, zwiększyć liczbę sklepów i powalczyć z dyskontami - zapowiada prezes Dariusz Kalinowski.

Według zapowiedzi z zeszłego roku, w 2013 na rynku miało zakwitnąć 15 nowych Stokrotek. Prezes sieci, Dariusz Kalinowski, mówi "Będziemy bardzo bliscy tej liczby". W 2014 liczba sklepów zwiększy się o kolejne 30 oraz - to nowość - o placówki franczyzowe. Rocznie ma ich powstawać nawet kilkadziesiąt, głównie w dużych miastach, bo to do nich migrują konsumenci. Firma zarezerwowała środki na dostosowanie wyglądu franczyzowych Stokrotek do standardów sieci. Niezależnie od formy sklepu, mają być one identyczne.

Prezes Kalinowski zapowiada też poszerzenia asortymentu Stokrotek. Sieć rozwija też własną sieć logistyczną. Pod Warszawą powstało nowoczesne centrum o powierzchni 30 tys. mkw. oraz osiem mniejszych tzw. cross-docków, czyli magazynów przeładunkowych, w całym kraju. Proces usprawniania logistyki ma zakończyć się w ciągu kilku tygodni.

KB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram