Będą nowe sklepy z zabawkami

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Toy Planet
Sklep Toy Planet w Wejherowie

Od ośmiu do dziesięciu nowych sklepów franczyzowych zamierza otworzyć w 2016 roku znana sieć Toy Planet. Przy okazji zdradza inne plany na ndachodzące miesiące.

Okazuje się, że pod szyldem Toy Planet działa już łącznie 40 sklepów i wszystkie są prowadzone przez franczyzobiorców. Nie dziwi więc fakt, że franczyza jest traktowana jako priorytet. W roku 2016 sieć planuje otworzyć od 8 do 10 nowych sklepów - i jest to plan minimum.

W ofercie Toy Planet znajdziemy tylko markowe zabawki. Są wśród nich produkty uznanych producentów, ale sporą popularnością cieszą się zabawki sprowadzane czy importowane przez sieć bezposrednio od producentów. Priorytetem jest ich wysoka jakość oraz bezpieczeństwo.
Sklepy działają w centrach oraz ulicach handlowych. Oprócz jakości samych produktów, Toy Planet wyróżnia się profesjonalną i miłą obsługą.

Oferta jaką znaleźć można w sklepach Toy Planet jest zróżnicowana cenowo i podzielona na kolekcje: Pierwsze Lata, Chłopcy, Dziewczęta, Gry i Puzzle, Sezon, a pod względem wiekowym zaspakaja potrzeby dzieci do 14 roku życia.

Osoby zainteresowane prowadzeniem własnego sklepu pod marką Toy Planet, muszą liczyć z minimalną kwotą inwestycji w wysokości 150 tys. zł. W przypadku tego konceptu opłata wstępna wynosi 15 tys. zł, z kolei opłata bieżąca to 3% od obrotu.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 41 000 zł, lokal od 30m2 – od 52 000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: 800 zł + 1% od obrotu/miesiąc
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram