Beautiful Skin celuje w dziesiątkę

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 listopada 2010
Kategoria:
beautiful_skin_160x110Tyle franczyzowych salonów fotodepilacji chce mieć na koniec roku. To znacznie mniej niż zakładane pierwotnie 40. Niemniej apetyt firmy nie słabnie i w przyszłym roku konsekwentnie będzie dążyć do setki.

Sieć Beautiful Skin należy do firmy Image, dystrybutora wyposażenia gabinetów kosmetycznych. Firma obecna jest na rynku od 1996 roku, ale z ofertą franczyzową wystartowała dopiero w połowie tego roku. Wówczas miała dwa salony własne i ok. 40 partnerskich. Do dziś liczba partnerów wzrosła do ok. 60, pojawił się też pierwszy franczyzobiorca, ze Szczecina.

- Gdy startowaliśmy z programem franczyzowym, liczyliśmy na to, że uda nam się zachęcić naszych partnerów do przystąpienia do niego. Na razie jednak działające na rynku punkty trudniej jest przekonać do działalności w sieci. Myślę jednak, że z czasem znaczenie marki i sieciowych standardów w tej branży będzie rosło. Obecnie zgłasza się do nas sporo nowych inwestorów, którzy chcą rozpocząć działalność w branży urodowej - mówi Artur Mazurek z firmy Image.

W najbliższych tygodniach do trzech działających już punktów Beautiful Skin mają dołączyć kolejne, m.in. w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie, Białymstoku i Częstochowie. Do końca roku ma ich być łącznie dziesięć. W kolejnych latach firma chce dojść do ok. 100 salonów franczyzowych w naszym kraju.

- Polski rynek jest chłonny na tego typu inwestycje. Ale z drugiej strony inwestorzy mają spory wybór systemów wśród sieci salonów fotodepilacji. Koncentrujemy się na tym, by zaoferować im jak najwięcej. Przede wszystkim stawiamy na mocny marketing. Już teraz wprowadzamy systemy lojalnościowe, a także wykupujmy spoty telewizyjne i radiowe w lokalnych mediach. Na początek przyszłego roku zaplanowaliśmy ogólnopolską akcję promocyjną - bony zniżkowe dołączone do jednego z najbardziej poczytnych miesięczników kobiecych - mówi Artur Mazurek.

Firma przygotowuje się także do tego, by wyjść ze swoją ofertą zagranicę. Już w przyszłym roku zamierza rozpocząć poszukiwania masterfranczyzobiorców w Czechach, na Słowacji i na Litwie.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram