Bazar Odzieżowy potroił liczbę sklepów

Data dodania: 20 marca 2018
Kategoria:
Foto: Bazar Odzieżowy
Bazar Odzieżowy potroił liczbę sklepów

Ponad trzykrotnie zwiększyła się liczba sklepów działających w ramach franczyzowej sieci sklepów z odzieżą nową i używaną. 

Jeszcze kilka miesięcy temu pod szyldem Bazar Odzieżowy działało 5 sklepów. Obecnie jest ich 17. W ciągu najbliższych trzech miesięcy firma planuje otworzyć około 20 kolejnych sklepów franczyzowych.

Nowe salony dołączyły do nas pod koniec ub.r. Franczyzowe sklepy zostały otwarte m.in. w Puławach, Zabrzu, Wieluniu i Legionowie. Powierzchnia naszych najmniejszych placówek wynosi 50 m², a największy sklep ma 200 m² – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Jan Kozłowski, właściciel sieci Bazar Odzieżowy.

W Poznaniu, gdzie znajduje się siedziba spółki otwarto też salon wystawienniczo-szkoleniowy, w którym przyszli franczyzobiorcy mogą zapoznać się z ofertą odzieży outletowej znanych światowych firm oraz z pozostałym asortymentem.

Bazar Odzieżowy to marka sieci sklepów z odzieżą nową i używaną, odzieżą outletową oraz hurtowni. Oferowany przez firmę produkt pochodzi z krajów Europy Zachodniej. Franczyzobiorcom firma gwarantuje pełne wsparcie na każdym etapie działalności. Do współpracy zaprasza istniejące sklepy z odzieżą używaną oraz osoby chcące mieć własny dochodowy biznes.

Pełna informacja dotycząca oferty franczyzy Bazar Odzieżowy znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram