Franczyza epaka.pl

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy

Finanse

Minimalna kwota
epaka.pl mini 499zł netto, epaka.pl 5 000zł netto
Opłata wstępna
epaka.pl mini 499zł netto, epaka.pl 16 000zł netto
Opłata bieżąca
epaka.pl mini 19,99zł netto miesięcznie, epaka.pl: od 7 miesiąca współpracy opłata 49zł, 99zł, 199zł brutto (w zależności od lokalizacji)
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Sylwia Sierakowska
Adres e-mail
Numer telefonu
880 379 396
Osoba kontaktowa
Emilia Borkowska
Adres e-mail
Numer telefonu
880 366 531
Ulica
Sochacz 16a
Miasto
21-400 Łuków

Opis systemu

Charakterystyka systemu

epaka.pl oferuje kompleksowe usługi kurierskie na terenie Polski oraz za granicą. Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, szybką dostawę oraz konkurencyjne ceny. Od początku działalności naszym priorytetem jest zapewnianie swobodnego dostępu do usług kurierskich.

epaka.pl

Dołączając do sieci franczyzowej epaka.pl otwierasz swój własny lokal, w którym klienci będą mieli możliwość nadawać i odbierać przesyłki. Punkt epaka.pl umożliwia nadanie przesyłek różnymi firmami kurierskimi w jednym miejscu. Zarabiasz na obsłudze klientów w zakresie wysyłki listów, paczek oraz palet, ale nie tylko. Zyskujesz darmową reklamę i klienta, którego możesz zainteresować również innymi elementami swojej oferty, takimi jak sprzedaż materiałów do pakowania czy awizacje przesyłek takich jak: InPost, Allegro, FedEx czy UPS.

epaka.pl mini

Decydując się na dołączenie do sieci franczyzowej epaka.pl mini, przedsiębiorcy zyskują możliwość uruchomienia usług kurierskich w swoich lokalach. Oznacza to, że ich klienci będą mogli nadawać i odbierać przesyłki krajowe i zagraniczne, w tym koperty z dokumentami czy paczki. Biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny i błyskawiczne terminy dostawy w epaka.pl, dodatkowa usługa niewątpliwie wpłynie na wzrost atrakcyjności punktu wśród lokalnej społeczności.

Korzyści dla franczyzobiorcy:

epaka.pl

Obecnie oferujemy pełen wachlarz usług oraz współpracujemy z 15 firmami kurierskimi na rynku. O tym, że firma cały czas się rozwija świadczy choćby nawiązanie współpracy z Allegro. Wszystko to przekłada się na coraz większe zaufanie klientów, którzy coraz chętniej korzystają z usług nadawania i odbierania przesyłek kurierskich w epaka.pl.

epaka.pl stawia na wspólny rozwój, dzieląc się swoim know-how i doświadczeniem poprzez cykliczne szkolenia i konferencje. Wydarzenia te ukierunkowane są również na podnoszenie kompetencji franczyzobiorców w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynkowe. epaka.pl dokłada starań, aby partnerzy franczyzowi byli zaznajomieni z najnowszymi trendami w zakresie marketingu oraz sprzedaży.

epaka.pl mini

epaka.pl mini to nowy projekt uruchomiony w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców z mniejszych miejscowości, którzy już prowadzą swój biznes. Stwarza możliwości na rozszerzenie zakresu obecnej działalności, przyciągnięcie nowych klientów, a w efekcie dodatkowy zysk dla właściciela.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom:

- gotowość do inwestycji

- lokal własny lub wynajmowany o nie mniejszej powierzchni niż 30m2

- entuzjazm i zaangażowanie

Stworzyliśmy darmowego e-booka "Franczyza Bezpieczny Biznes" - https://ebook.epaka.pl/.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design