Franczyza epaka.pl

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy

Finanse

Minimalna kwota
5 000 zł
Opłata wstępna
16 000 netto
Opłata bieżąca
od 7 miesiąca współpracy opłata wynosi 49zł, 99zł lub 199zł brutto (w zależności od lokalizacji)
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Joanna Kuśmierczyk
Numer telefonu
791 500 538
Osoba kontaktowa
Katarzyna Santos
Numer telefonu
530 515 368
Ulica
Sochacz 16a
Miasto
21-400 Łuków

Opis systemu

Charakterystyka systemu

epaka.pl oferuje kompleksowe usługi kurierskie na terenie Polski oraz za granicą. Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, szybką dostawę oraz konkurencyjne ceny. Od początku działalności naszym priorytetem jest zapewnianie swobodnego dostępu do usług kurierskich.

Dołączając do sieci franczyzowej epaka.pl otwierasz swój własny lokal, w którym klienci będą mieli możliwość nadawać i odbierać przesyłki. Punkt epaka.pl umożliwia nadanie przesyłek różnymi firmami kurierskimi w jednym miejscu. Zarabiasz na obsłudze klientów w zakresie wysyłki listów, paczek oraz palet, ale nie tylko. Zyskujesz darmową reklamę i klienta, którego możesz zainteresować również innymi elementami swojej oferty, takimi jak sprzedaż materiałów do pakowania czy awizacje przesyłek takich jak: InPost, Allegro, FedEx czy UPS.

Korzyści dla franczyzobiorcy:

Obecnie oferujemy pełen wachlarz usług oraz współpracujemy z 15 firmami kurierskimi na rynku. O tym, że firma cały czas się rozwija świadczy choćby nawiązanie współpracy z Allegro. Wszystko to przekłada się na coraz większe zaufanie klientów, którzy coraz chętniej korzystają z usług nadawania i odbierania przesyłek kurierskich w epaka.pl.

epaka.pl stawia na wspólny rozwój, dzieląc się swoim know-how i doświadczeniem poprzez cykliczne szkolenia i konferencje. Wydarzenia te ukierunkowane są również na podnoszenie kompetencji franczyzobiorców w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynkowe. epaka.pl dokłada starań, aby partnerzy franczyzowi byli zaznajomieni z najnowszymi trendami w zakresie marketingu oraz sprzedaży.

 

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom:

- gotowość do inwestycji

- lokal własny lub wynajmowany o nie mniejszej powierzchni niż 30m2

- entuzjazm i zaangażowanie

 

 

 

Formularz kontaktowy

Artykuły o franczyzie epaka.pl

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram