Franczyza UPADŁOŚCI EKSPERT

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy
Jednostki własne
5
Jednostki franczyzowe
6

Finanse

Minimalna kwota
do 15 000 zł
Opłata wstępna
20 000 zł netto
Opłata bieżąca
2 000 zł netto
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Adam Rogalski, Ekspert
Numer telefonu
501 62 89 62; 513 513 618
Ulica
Przemysłowa 10
Miasto
40-020 Katowice

Opis systemu

Specjalizujemy się w oddłużaniu osób fizycznych i firm. Posiadamy zarówno własne kancelarie, jak i placówki partnerskie. Posiadamy unikalne know-how, dzięki któremu możesz zarabiać w prestiżowej i dochodowej branży, średnio 5 000 – 8 000 zł przy obsłudze każdego klienta.

Jeżeli jesteś przedsiębiorczy, nie boisz się nowych wyzwań, szukasz pewnego i rozwojowego biznesu, to zapraszamy do współpracy w prestiżowej branży, a wówczas będziesz stabilnie i dobrze zarabiał pomagając innym. Świadczą o tym tysiące zadowolonych klientów oraz to, że jesteśmy liderami w południowej i centralnej Polsce.

Nie musisz być prawnikiem, żeby z nami współpracować.

KORZYŚCI DLA FRANCZYZOBIORCY

1. Niskie nakłady inwestycyjne.
2. Brak konieczności zakupu drogiego sprzętu, maszyn, surowców czy towarów.
3. Brak potrzeby zatrudniania zespołu ludzi, a zwłaszcza kosztownych specjalistów.
4. Niskie miesięczne koszty stałe - o wartości usługi decyduje głównie ilość czasu poświęconego klientom, najpierw na rozmowy, a następnie na uzupełnianie opracowanych przez nas wzorów pism i wniosków.
5. Niewielkie potrzeby lokalowe - wystarczy małe biuro 12 - 16 m2, a docelowo drugie (przejściowe) pomieszczenie dla pracownika administracyjnego, np. sekretarki.
6. Szybki start – można zacząć zarabiać już po tygodniu od otwarcia kancelarii i emisji reklamy.
7. Możliwość reklamy we wszystkich mediach – w przeciwieństwie do adwokatów i radców prawnych, którym przepisy zabraniają stosowania jakiejkolwiek reklamy.
8. Duże zapotrzebowanie na nasze usługi - prawie 3 mln Polaków, posiada zaległe zobowiązania na kwotę ok. 80 mld złotych.
9. Proste czynności w ramach świadczonych usług – pomimo specjalistycznych zagadnień z dziedziny prawa, z naszą wiedzą i opracowanymi procedurami oraz dokumentami, każdy szybko stanie się Ekspertem.
10. Planowanie Obrotu - czynnościami marketingowymi, a zwłaszcza ilością emisji reklam, można regulować ilość zawartych umów, w stosunku do możliwości ich wykonania.
11. Wysoki dochód - w ramach kompleksowej obsługi jednego klienta, zarówno przed jak i po ogłoszonej wobec niego upadłości, łączne wynagrodzenie wynosi średnio od 5 000,00 zł do 8 000,00 zł.

DODATKOWE WYMAGANIA STAWIANE FRANCZYZOBIORCOM

1/ Otwarcie placówki w miejscowości o liczbie mieszkańców min. 50 tys.;
2/ Kapitał na uruchomienie kancelarii;
3/ Zaświadczenie o niekaralności.

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram