Franczyza PERFECT LOOK CLINIC

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy
Jednostki własne
8
Jednostki franczyzowe
62

Finanse

Minimalna kwota
57 000 zł
Opłata wstępna
29 000 zł
Opłata bieżąca
2500 zł
Opłata marketingowa
349 zł

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Joanna Nowacka, Manager ds. rozwoju
Numer telefonu
691 728 980
Ulica
ul. Odrodzenia 33B
Miasto
59-300 Lubin

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Franczyza Perfect Look Clinic to nie tylko sprawdzony koncept i pomysł na biznes, ale także pełne wsparcie dla partnerów planujących prowadzenie własnego gabinetu kosmetycznego.
Oferujemy naszym franczyzobiorcom profesjonalną pomoc na każdym etapie prowadzenia biznesu, zarówno przed inauguracją salonu, jak i w trakcie jego codziennego funkcjonowania.
Dzięki wypróbowanym koncepcjom i atrakcyjnym pakietom franczyzowym Perfect Look Clinic, nasi partnerzy mają możliwość rozwijania dochodowego biznesu przy relatywnie niskich kosztach jego otworzenia.

Dlaczego warto?

Otwarcie własnego salonu beauty z Perfect Look Clinic to doskonała inwestycja, dzięki sprawdzonemu konceptowi biznesowemu i pełnemu wsparciu na każdym etapie prowadzenia działalności.
Jako franczyzobiorca, będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnych pakietów franczyzowych, szerokiej gamy usług kosmetycznych, najnowszych technologii oraz wysokiej jakości produktów.
Ponadto, będąc częścią rozpoznawalnej sieci salonów w całej Polsce, zyskasz zaufanie klientów oraz możliwość dalszego rozwoju swojego biznesu.

Korzyści dla franczyzobiorcy:

Sprawdzony koncept biznesowy
Perfect Look Clinic posiada dochodowy model biznesowy, który jest nieustannie doskonalony.

Pełne wsparcie
Franczyzobiorcy otrzymują wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu, zarówno przed uruchomieniem salonu (wyszukanie oraz dobór lokalu, a także odpowiedniego personelu), jak i w trakcie jego codziennego funkcjonowania.

Atrakcyjne pakiety franczyzowe
Perfect Look Clinic oferuje konkurencyjne pakiety franczyzowe, umożliwiające rozwijanie dochodowego biznesu przy korzystnych opłatach franczyzowych niezależnych od dochodu.

Szeroka gama usług
Salon oferuje ogromny wachlarz usług zabiegów na ciało i twarz, co przyciąga różnorodną grupę klientów i zwiększa potencjał dochodowy.

Najnowsze technologie
Perfect Look Clinic korzysta z najnowocześniejszych technologii kosmetycznych i medycznych, pozwalających świadczyć usługi na skutecznym, bezpiecznym sprzęcie.

Najwyższa jakość
Dostęp do najwyższej jakości kosmetyków zapewnia klientom utrwalenie efektu zabiegu. Stale rozwijana linia własnych kosmetyków PLC pozwala na zbudowanie jeszcze głębszej relacji z klientem, wychodzącej również poza sam zabieg w salonie.

Sieć salonów w całej Polsce
Dzięki obecności w różnych lokalizacjach, marka Perfect Look Clinic jest coraz bardziej rozpoznawalna na terenie całej Polski, zarówno w małych, średnich, jak i dużych miastach.

Szkolenia i rozwój
Franczyzobiorcy otrzymują szkolenia z zakresu zarządzania salonem, obsługi klienta oraz stosowania nowych technologii i produktów.

Marketing i promocja
Perfect Look Clinic prowadzi skuteczne działania marketingowe, które zwiększają rozpoznawalność marki i wspierają pozyskanie nowych klientów oraz budowę i utrzymanie trwałej relacji z istniejącymi.

Możliwość dalszego rozwoju
W miarę wzrostu sieci salonów, franczyzobiorcy mają szansę na rozwój swojego biznesu i otwarcie kolejnych placówek.

Kilka słów o nas:

Gabinety Perfect Look Clinic to sieć przytulnych franczyz w których doświadczony personel dba o wszystkie potrzeby swoich klientów.
Jesteśmy dumni z możliwości dostarczania naszym klientom najnowszych trendów w branży kosmetycznej. Stosujemy najlepsze produkty i oferujemy szeroki wachlarz usług kosmetycznych w okolicy.

Perfect Look Clinic to sieć salonów kosmetycznych rozlokowanych w całej Polsce, które umożliwiają klientom chwilę relaksu i odpoczynku od codziennej rutyny.

Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oparty zarówno na sprawdzonych, jak i innowacyjnych technologiach kosmetycznych i medycznych.

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram