Franczyza IWG

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy

Finanse

Minimalna kwota
250 000 euro
Opłata wstępna
30 000 euro
Opłata bieżąca
6%
Opłata marketingowa
2%

Kontakt

Ulica
ul. Emilii Plater 53
Miasto
00-113 Warszawa

Opis systemu

IWG to największy na świecie dostawca elastycznych przestrzeni do pracy, oferujący ponad 3500 lokalizacji w ramach marek takich jak Regus, Spaces, HQ i Signature. IWG pomaga inwestorom czerpać korzyści z gwałtownie rosnącej popularności elastycznych modeli pracy oraz maksymalizować zwrot z inwestycji przy minimalnym wysiłku.

Jako partner IWG możesz tworzyć elastyczne przestrzenie stanowiące idealne miejsce do pracy dla różnorodnego grona klientów. Obejmuje to rozbudowaną ofertę w pełni zarządzanych biur, przestrzeni współdzielonych, sal konferencyjnych, wirtualnych biur oraz salonów biznesowych. Klienci mają do wyboru różne warianty członkostwa oraz elastyczne pakiety, dzięki którym mogą korzystać z przestrzeni w sposób odpowiadający ich potrzebom.

Sektor elastycznych przestrzeni do pracy to jeden z najbardziej fascynujących rozwijających się rynków na świecie. Nigdy wcześniej tak wiele firm nie umożliwiało pracy w modelu hybrydowym — a szacuje się, że trend ten rośnie o 10% w skali roku. Nasz model biznesowy biur serwisowanych jest prosty i skuteczny. Jako franczyzobiorca IWG zyskujesz bezpośredni dostęp do globalnej infrastruktury, bazy lojalnych klientów i wsparcia doświadczonego partnera, czyli wszystkiego, co niezbędne do podniesienia wydajności oraz obniżenia kosztów i zwiększenia przychodów.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Najlepsza w swojej klasie platforma IWG umożliwia maksymalnie efektywne zarządzanie nieruchomościami poparte 30-letnim doświadczeniem w tym obszarze. Platforma obejmuje globalną obsługę klienta, kompleksową platformę marketingową, w tym witrynę internetową i aplikację, oraz międzynarodowe kanały sprzedażowo-marketingowe IWG, które współpracując ze sobą, zapewniają szybkie zapełnienie lokali w centrum.

IWG chętnie nawiąże współpracę z osobami i instytucjami, którym zależy na zwiększeniu zasięgu działania oraz na doskonałości operacyjnej i które chcą rozwijać się przy wsparciu renomowanych marek, podejmować szybkie decyzje o nawiązywaniu współpracy z właścicielami obiektów i klientami, korzystać z szans oferowanych przez coraz popularniejszy sektor biur dla firm działających w modelu hybrydowym oraz osiągać sukces dzięki sprawnej realizacji procesów sprzedaży i obsługi klienta.

To idealny moment, by wykorzystać nowe możliwości biznesowe. Wejście na rynek już teraz umożliwi Ci zróżnicowanie portfela tradycyjnych inwestycji i zapewni wysokie, pewne zwroty od samego początku. Skontaktuj się z nami, korzystając z formularza, i dowiedz się, jak zostać partnerem IWG.

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram