Franczyza SzybkiAngielskiTM

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
międzynarodowy
Jednostki własne
1
Jednostki franczyzowe
30

Finanse

Minimalna kwota
28 450 zł
Opłata wstępna
Opłata wstępna za przystąpienie szkoły do systemu franczyzowego SzybkiAngielskiTM Instytutu Colina Rose wynosi łącznie 25000 PLN plus 3450 PLN VAT. Z kwoty tej Instytut przeznacza 6000 PLN brutto na sfinansowanie zarządzanej przez Instytut kampanii reklamowej nowej szkoły w Internecie w początkowym okresie działalności. Ponadto, Instytut udziela szkole 100% rabatu na prowizję od pierwszych dziesięciu sprzedanych kursów, czyli łącznie 10000 PLN, o ile zostaną one sprzedane w okresie do 4 miesięcy od otwarcia placówki dla Klientów.
Opłata bieżąca
Na dzień dzisiejszy nasi franczyzobiorcy nie ponoszą żadnych stałych, ryczałtowych opłat z tytułu przynależności do naszej sieci. Rozliczamy się w oparciu o liczbę sprzedanych kursów. Opłata z tytułu sprzedanego kursu obejmuje podręczniki (szkoła partnerska ponosi jedynie koszty przesyłki), loginy do platformy e-learningowej, obsługę bieżącą, a także pakiet szkoleń sprzedażowych, marketingowych oraz trenerskich.
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Osoba kontaktowa
Magdalena Miękus, Manager ds. Operacyjnych i HR
Numer telefonu
728 948 934
Osoba kontaktowa
Anna Urbańska, Wiceprezes Zarządu
Numer telefonu
604 843 202
Ulica
Koszykowa 8/40
Miasto
00-564 Warszawa

Opis systemu

Polsko-brytyjski Instytut Colina Rose od 16 lat działa w Polsce pod marką SzybkiAngielskiTM poprzez sieć ponad 30 placówek własnych i franczyzowych. Na czele Instytutu stoi Krzysztof Litwiński Prezes Zarządu, pierwszy w Polsce posiadacz amerykańskiej licencji Certified High Performance CoachTM, z wykształcenia anglista, który przez lata jako zawodowy tłumacz pracował m.in. z prezydentem USA G. Bushem seniorem i brytyjską premier M. Thatcher, założyciel i wieloletni partner Brian Tracy International w Polsce oraz Anna Urbańska, Wiceprezeska sieci SzybkiAngielskiTM, Master Trener STRUCTOGRAM® Polska - metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.

Twórcą metody jest Colin Rose, wybitny brytyjski psycholog, człowiek, który przeniósł nowoczesną psychologię uczenia się z zacisza gabinetów do świata praktycznej edukacji, dostępnej dla każdego człowieka. Colin jest autorem 5 książek, w tym wydanej również w Polsce „Ucz się szybciej na miarę XXI wieku” (wyd. Logos), sprzedanej w Wlk. Brytanii i USA w ponad 400.000 egzemplarzy.

Oferujemy możliwość prowadzenia własnej szkoły, jako własnej, niezależnej firmy, w ramach sieci franczyzowej pod marką SzybkiAngielskiTM. Każdy z naszych partnerów ma z jednej strony dużą niezależność w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, z drugiej - posługuje się marką rozpoznawalną na polskim rynku i korzysta z know-how sieci. Pomagamy wyróżnić się na lokalnym rynku, więc to idealny biznes dla osób, które chcą prowadzić swoją Szkołę i posługiwać się rozpoznawalną marką. W ramach współpracy z nami można prowadzić:

Kursy Metodą Colina Rose dla dorosłych – Metoda Colina Rose to połączenie przystosowanej do inteligencji wielorakich platformy online z zajęciami z trenerem językowym. Oferujemy kursy dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania (od zera do C1, 5 poziomów).
• Learn English and Success with Brian Tracy – pierwszy w Polsce kurs online języka angielskiego, który łączy naukę języka z treningiem skutecznego wyznaczania celów, stworzony wspólnie z Brianem Tracy jednym z najbardziej uznanych mówców motywacyjnych na świcie.

Więcej informacji o nas na stronie: www.szybkiangielski.pl

KORZYŚCI DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzobiorca w ramach współpracy otrzymuje:

• Unikatowy w skali światowej know-how oraz rozwiązania e-learningowe, stworzone przez wybitnych ekspertów.
• Prawo do korzystania z marki SzybkiAngielskiTM
• Podręcznik identyfikacji wizualnej – Brandbook, Podręcznik Operacyjny, Podręcznik Integracji z Siecią.
• Pakiet szkoleń wdrażających dla właścicieli, trenerów, sprzedawców i adminów szkoły.
• Szkolenia metodyczne dla trenerów językowych obejmujące dwuetapowe szkolenie z warsztatem metodycznym i pracę z narzędziami wykorzystywanymi w trakcie kursów.
• Bieżące wsparcie Głównego Metodyka sieci SzybkiAngielskiTM i możliwość konsultacji.
• Doradztwo w zakresie sprawnego zarządzania szkołą i sprzedaży kursów językowych.
• Bieżące wsparcie marketingowe w zakresie planowania i realizacji kampanii reklamowych.
• Gotowe materiały reklamowe do wykorzystania w kampaniach offline oraz online.
• Dostęp do autorskiego narzędzia Akademia Dobrych Praktyk , w którym znajdują się filmy instruktarzowe i webinaria ekspertów sieci SzybkiAngielskiTM
• Gotowe lesson plany i dodatkowe materiały wykorzystywane na zajęciach (np. filmy, Flash Cards, materiały, prezentacje).
• Doradztwo w zakresie prowadzenia rekrutacji i zarządzania zespołem w Szkole.
• Reklama placówki partnerskiej na oficjalnej stronie sieci SzybkiAngielskiTM
• Bieżąca opieka partnerska i wsparcie w codziennych sprawach dotyczących funkcjonowania placówki.
• Wsparcie dedykowanego opiekuna z Centrali.

DODATKOWE WYMAGANIA STAWIANE FRANCZYZOBIORCOM

• Poszukujemy Partnerów, którzy lubią otaczać się ludźmi i z nimi pracować.
• Podstawą jest zrozumienie nowoczesnej edukacji, posiadanie umiejętności biznesowych oraz managerskich i chęć ciągłego rozwoju.
• Bardzo silnym atutem jest powiązanie z branżą językową lub edukacyjną.
• Oczekujemy gotowości do codziennego zaangażowania w pracę Szkoły, która będzie stanowiła główne źródło dochodu.
• Szkołę partnerską można otworzyć w mieście, która ma min. 25 000 mieszkańców. W wyjątkowych sytuacjach ta liczba może być nieco mniejsza.
• Oczekujemy, że nasze autoryzowane placówki będą oferować kursy angielskiego dla dorosłych Metodą Colina Rose.
• Partner powinien posiadać własny, bądź wynajmowany lokal – na początku wystarczą 2-3 salki, recepcja, mała poczekalnia, toaleta, kuchenka, szyld w widocznym miejscu.
• Jesteśmy otwarci na współpracę z aktywnymi Szkołami, które uczą dzieci i chcą poszerzyć działalność o naukę dorosłych lub Szkołami, które obecnie poszukują nowych możliwości rozwoju i są gotowe do przejścia na naukę Metodą Colina Rose.

 

Formularz kontaktowy

Artykuły o franczyzie SzybkiAngielskiTM

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram