Franczyza w Polsce

DEPILCONCEPT

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: międzynarodowy
Ulica: Zaleśna 1
Miasto: 05-502 Piaseczno

http://www.depilconcept.pl

Numer telefonu: 22 250 11 34
Numer Fax: 22 250 11 35


Mariusz Włoczkowski
E-mail: franchising@depilconcept.pl
Numer telefonu: 694 737 025

Jednostki Franczyzowe: 42 w Polsce

Opis systemu

Charakterystyka systemu

DepilConcept to sprawdzona koncepcja biznesowa, dzięki zdobędziesz klientów i podbijesz lokalny rynek usług depilacji. Wąska specjalizacja i skuteczny know-how biznesowy gwarantują najwyższy poziom usług w niezwykle atrakcyjnej cenie - jedynie 65 złotych za każdą strefę ciała, co czyni zabiegi przystępnymi dla każdej osoby. Sukces koncepcji biznesowej oparty jest na trzech prostych zasadach: - precyzji i szybkości, - jakości w niskiej cenie, - rentowności biznesu. Świadczenie profesjonalnych usług tylko i wyłącznie w zakresie depilacji i fototerapii, oraz zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło na skrócenie czasu wykonywania zabiegów i osiągnięcie najwyższej efektywności. Wysoka jakość w parze z niską ceną gwarantuje zdobycie wielu klientów oraz osiągnięcie zysku już po pierwszym miesiącu prowadzenia działalności. Podjęcie biznesu z marką DepilConcept nie wymaga znajomości branży kosmetycznej. Franczyzodawca zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy, od momentu podjęcia decyzji, wyboru lokalu, czy rekrutacji personelu przez cały okres trwania umowy. Franczyzobiorca jest równorzędnym partnerem biznesowym – wspólnie pracujemy na Twój sukces!

 

Korzyści dla franczyzobiorcy

Jako franczyzobiorca zyskujesz: - biznes, który przyniesie zysk już podczas pierwszego miesiąca działalności, - szybki zwrot z inwestycji i wolność finansową, - silnego partnera, któremu zależy na Twoim sukcesie w biznesie, - wyłączność terytorialną w wybranym mieście lub dzielnicy, - udział w szybko rozwijającej się branży nowoczesnych zabiegów depilacji Oprócz tego, Franczyzodawca zapewnia franczyzobiorcy: - know-how biznesowy, dzięki któremu zdobędziesz więcej klientów i osiągniesz zysk, - kompleksowe szkolenia w zakresie nowoczesnych zabiegów depilacji, obsługi klienta, czy sprzedaży, - pomoc w wyborze lokalu, rekrutacji pracowników, planowaniu działań, analizie biznesu, - dostęp do specjalistów z dziedziny kosmetologii, sprzedaży i zarządzania - własny serwis urządzeń i urządzenie zastępcze na czas napraw, - wsparcie w zakresie bieżącego zarządzania gabinetem, - system do zarządzania pracą gabinetu.

Wymagania

Minimalna Kwota: 59 700 zł (opcja w wynajętym urządzeniem; 89 700 zł – opcja z 1 urządzeniem Laser IPL; 99 700zł – opcja z 2 urządzeniami Laser IPL to koszt 119 700 zł - opcja Dynamic)
Opłata Wstępna: 40 000 zł
Opłata Bieżąca: 1 000 zł
Opłata Marketingowa: 1 000 zł

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

- środki finansowe, lub zdolność kredytowa na poziomie 80-100 tys. złotych, - gotowość do podnoszenia swoich umiejętności biznesowych, - lokal o powierzchni od 40 do 60m2, najlepiej na parterze z witryną, w którym zmieści się 2 gabinety zabiegowe o powierzchni min. 12m2 , w miejscowości powyżej 40 tys. mieszkańców, - przestrzeganie strategii prowadzenia biznesu i zaleceń Franczyzodawcy DepilConcept. Doświadczenie w branży kosmetycznej nie jest wymagane! Zapraszamy wszystkich, którzy mają dosyć pracy na etacie, a pragnęliby osiągnąć stabilność finansową i prowadzić sprawdzony biznes na jasnych i prostych zasadach.

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 16.11.2017

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 23.11.2017

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.11.2017

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Na co zwracasz uwagę w pierwszej kolejności w ofercie współpracy franczyzowej?

42.1%
27.4%
14.7%
5.3%
9.5%