Franczyza w Polsce

PZU SA

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: ogólnokrajowy
Ulica: Al. Jana Pawła II 24
Miasto: 00-133 Warszawa

www.agentpzu.pl


E-mail: agent3.0@pzu.pl


Jednostki Franczyzowe: 1520

Opis systemu

Charakterystyka systemu

W PZU od 200 lat koncentrujemy się na zapewnianiu spokoju i bezpieczeństwa naszym klientom. Nasi agenci już od bardzo dawna prowadzili własne, prywatne biura. W 2014 roku wystartował projekt Agent 2.0, którego celem była zmiana istniejących biur agentów w profesjonalne i eleganckie placówki. Wprowadziliśmy nowe standardy obsługi klienta, a ponad tysiąc lokalizacji przeszło metamorfozę wizualną. Dzięki tym działaniom, dziś biura agentów są wizytówką naszej firmy i zachęcają do bycia agentem, który może otworzyć własny biznes pod szyldem PZU. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się rynku ubezpieczeniowego, rozmawialiśmy z agentami przede wszystkim o potrzebach ich oraz obsługiwanych przez nich klientów. To pozwoliło nam wspólnie stworzyć ofertę dopasowaną na miarę różnych możliwości i potrzeb. W lipcu 2018 r. wystartował program Agent 3.0, który agentom daje szansę na maksymalne wykorzystanie potencjału sprzedażowego, a nam pozwala jeszcze skuteczniej docierać do klientów w całym kraju. W ramach programów wsparcia sił sprzedaży zapewniamy perspektywę rozwoju naszym doświadczonym partnerom, a początkującym ułatwiamy start w biznesie. Dopasowaliśmy je na miarę potrzeb i możliwości agentów w małych i dużych miejscowościach. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: agentpzu.pl

Korzyści dla franczyzobiorcy

- zapewniamy profesjonalną aranżację i wizualizację lokalu
- lokale w standardzie Agent 2.0 i Agent 3.0 wyposażamy w meble
- dla każdego biura  realizujemy profesjonalne oznakowanie
- zapewniamy wsparcie marketingowe i gadżety na start
- możesz uczestniczyć w konkursach i korzystać z atrakcyjnego systemu wynagradzania
- dajemy premie za jakość obsługi klienta
- zakładamy stronę www i zapewniamy wsparcie w internecie
- organizujemy szkolenia i dostęp do bazy wiedzy
- zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy

Wymagania

Minimalna Kwota: brak
Opłata Wstępna: brak
Opłata Bieżąca: brak
Opłata Marketingowa: brak

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Każdy agent PZU ma możliwość otwarcia i prowadzenia własnego biura pod szyldem PZU. Wystarczy mieć własny lub wynajęty lokal. Kolejnym etapem jest przygotowanie tego miejsca zgodnie z naszymi standardami: białe ściany, podłoga w stonowanych kolorach - nawierzchnia w dobrym stanie, jasne oświetlenie. W sytuacji gdy lokal nie wymaga remontu, agent nie ponosi na starcie żadnych dodatkowych kosztów. Dla biur w standardzie Agent 2.0 i Agent 3.0 zapewniamy bezpłatne umeblowanie, profesjonalną aranżację i wizualizację lokalu, oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne biura, by było dobrze widoczne z ulicy. Biura w najwyższym standardzie otrzymują od nas zestaw wypoczynkowy do poczekalni, specjalne elementy dekoracyjne czy ekspres do kawy. Wszystkim zapewniamy materiały marketingowe, szkolenia i wsparcie merytoryczne. Nie pobieramy żadnych opłat franczyzowych na początku współpracy ani w okresie jej trwania.
Jeśli lokal nie wymagał remontu i jest własnością agenta, zarabia on od początku na swoją prowizję. Jeśli jednak był przeprowadzony jakiś remont i wliczamy koszty wynajęcia biura, to zwykle możliwy zwrot inwestycji mamy już po 2-3 miesiącach współpracy.

Formularz kontaktowy


*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


Artykuły powiązane

Aktualności
Autor: / Czerwiec 6, 2019
Aktualności
PZU nie zgadza się z karą KNF
Aktualności
 PZU w ofensywie
Luty 14, 2018
Aktualności
Zmiany właścicielskie na rynku bankowym.


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą