Franczyza w Polsce

FREEDOM NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: ogólnokrajowy
Ulica: Pokorna 2/U13
Miasto: 00-199 Warszawa

http://www.freedom-nieruchomosci.pl

Numer telefonu: 732 939 738

Agnieszka Dąbrowska
Dyrektor Franczyzy
E-mail: a.dabrowska@freedom-nieruchomosci.pl
Numer telefonu: 732 939 738


Jednostki Własne: 3
Jednostki Franczyzowe: 38

Opis systemu

Biuro freedom nieruchomości

Biuro freedom nieruchomości

Charakterystyka systemu

Celem marki Freedom Nieruchomości jest tworzenie środowiska oraz narzędzi pozwalających odnieść sukces w nieruchomościach. Biura nieruchomości pod naszą marką świadczą usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami o wysokim standardzie jakościowym, stosują wspólną dla całej sieci strategię w zakresie reklamy i promocji nieruchomości.

Wyróżniamy się:


•    pracą na umowach na wyłączność,
•    wysoką jakością ofert nieruchomości przygotowanych przy wykorzystaniu home stagingu,
•    rzetelnym przygotowaniem specjalistów ds. nieruchomości do pracy w zawodzie,
•    spójnym wizerunkiem i efektywnym wykorzystaniem marketingu nieruchomości,
•    dbałością o wysoki standardu obsługi klienta.   

Korzyści dla franczyzobiorcy

Dla osób szukających wyróżniającego się modelu biznesowego oferujemy:

Sprawdzone i potwierdzony sukcesami model biznesowy. Za naszym sukcesem stoją liczby: oddziałów, osób pracujących, ofert nieruchomości pozyskanych na wyłączność, skuteczność w sprzedaży nieruchomości.

Praktycznie szkolenia sprzedażowe dostosowane do specyfiki branży nieruchomości. Opracowaliśmy autorski program szkoleń, które pozwalają zrozumieć zasady sprzedaży nieruchomości oraz rozwinąć umiejętności w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność. Przekazujemy wiedzę na temat sposobów wyszukiwania klientów, prowadzenie spotkań pozyskowych ze sprzedającymi nieruchomości, pracy z klientami kupującymi i bezpiecznego finalizowania transakcji.

Podręcznik sprzedażowy. Przygotowaliśmy podręcznik sprzedażowy, który jako uzupełnienie szkoleń pełni rolę drogowskazu dla każdego specjalisty ds. nieruchomości. Pokazuje w jaki sposób „krok po kroku” budować swoją pozycję i stać się profesjonalistą, w tej branży, pracującym na rekomendacjach i poleceniach.

Zaplecze marketingowe. Możemy odważnie powiedzieć, że nasza identyfikacja wizualna jest jedną z najlepszych i wyróżniających się w branży. Spójność, dbałość o jednolity wizerunek, profesjonalnie opracowane materiały wspierające pozyskiwanie i pracę nad ofertami nieruchomości są zauważane i docenianie przez naszych klientów.  

Strona internetowa. Opracowana i prowadzona zgodnie z najnowszymi trendami strona www, jest responsywna, co sprawia, że każdy klient może ją przeglądać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Strona oprócz eksponowania ofert nieruchomości pozwala na budowanie wizerunku pracujących osób, za pośrednictwem dedykowanych profili pozyskiwania referencji oraz promocji poprzez tworzenie artykułów na firmowego bloga.

Media społecznościowe. Dzięki znajomości najnowszych trendów komunikacyjnych prowadzimy przemyślaną i spójną politykę informacyjną w mediach społecznościowych nastawioną na rozszerzenie świadomości marki oraz budowanie wizerunku lidera szybkiej sprzedaży.


Dokumentacja biura nieruchomości. Dysponujemy pełną dokumentacją biura nieruchomości, która jest na bieżąco aktualizowana zgodnie z przepisami prawa.

Wymagania

Minimalna Kwota: 50 000 zł (wielkość inwestycji jest uzależniona m.in. od miasta, w którym ma funkcjonować placówka, wielkości zespołu, jak również od tego, czy kandydat na franczyzobiorcę posiada własny lokal, czy będzie wynajmował)
Opłata Wstępna: 5900 – 7900 zł (Minifranczyza) 10000-30000 zł (Franczyza regularna)
Opłata Bieżąca: od 1500 zł
Opłata Marketingowa: brak

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

- min. 2 letnie doświadczenie w branży nieruchomości lub doświadczenie w sprzedaży
- doświadczenie w prowadzeniu zespołu – będzie dodatkowym atutem
- gotowości pełnego zaangażowania w prowadzenie biznesu
- posiadanie kapitału potrzebnego na uruchomienia i prowadzenia biura
- wyższe wykształcenie

Formularz kontaktowy


*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 05.03.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 11.03.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 14.03.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą