Franczyza w Polsce

Bafra Kebab

http://www.design-cuisine.fr/?write-my-business-report Rodzaj sieci: franczyzowa
enter site Zasięg sieci: ogólnokrajowy
Purchase Written Essays Ulica: Jutrzenki 99/101
Miasto: 02-231 Warszawa

http://www.bafrakebab.pl

source Numer telefonu: 887 887 514

Krzysztof Borowiec
Dyrektor Sprzedaży
Essay About Helping Others E-mail: krzysztof.borowiec@bafrakebab.pl
http://www.alconi.ro/?do-my-term-paper Numer telefonu: 574 477 177


watch Jednostki Własne: 2
Jednostki Franczyzowe: 10

Opis systemu

click Charakterystyka systemu

Jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się mobilną siecią street food w Polsce. W naszym portfolio znajduje się kilka konceptów: Bafra Kebab, Lodolandia, Kołacz na Okrągło. Franczyza Bafra Kebab to sieć mobilnych punktów sprzedaży kebabu i specjałów kuchni tureckiej. Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych, które świetnie sprawdzają się zarówno pod Centrami Handlowymi jak i w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych.
Wszystko wskazuje na to, że popularność tego dania utrzyma się, tak samo jak trend jedzenia z przyczep gastronomicznych. W dobie rozkwitu rynku street food, sprzedaż kebabu to biznes wpisujący się w aktualne trendy. Dodatkowo mobilność i elastyczność daje przyczepom gastronomicznym sporą przewagę  biznesową nad stacjonarnymi restauracjami z kebabem. Franczyzobiorca nie ponosi nakładów finansowych związanych z adaptacją lokalu na restaurację. 
Posiadamy sieć punktów własnych oraz franczyzowych, dzięki którym pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoliła nam stworzyć idealny model biznesu. Sieć posiada placówki w Polsce i za granicą. Zapewniamy Franczyzobiorcom różne formy finansowania oraz rozwiązania, które pozwalają rozpocząć biznes z minimalnym wkładem własnym – to jedynie 10 tysięcy złotych netto.
Dodatkowo dzięki wieloletniej współpracy z licznymi sieciami i centrami handlowymi w Polsce, pomagamy w pozyskaniu lokalizacji na terenie całego kraju.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Franczyza Bafra Kebab została tak zaprojektowana, aby każdy Franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić własny punkt sprzedaży kebabu.
Oferowany przez nas koncept Bafra Kebab to „Franczyza pod klucz”. Oznacza to, że przekazujemy nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kebabu, ale całe know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie finansowania i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań księgowych. Pomagamy pozyskać optymalną lokalizację oraz pozwolenia sanepidu na prowadzenie działalności. Dostarczamy w pełni wyposażoną przyczepę. Zapewniamy Franczyzobiorcom pełne wsparcie marketingowe, serwis, kompleksowe zaopatrzenie towarowe z dostawą do punktów sprzedaży.

Wymagania

Minimalna Kwota: 10 000 zł netto
Opłata Wstępna: Brak
Opłata Bieżąca: 500 zł
Opłata Marketingowa: Brak

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Od Franczyzobiorców oczekujemy:

- przedsiębiorczości i zaangażowania
- posiadania wymaganego kapitału początkowego
- ukończenia szkoleń przeprowadzonych przez Franczyzodawcę
- przestrzegania wewnętrznych procedur sieci Bafra Kebab

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 11.04.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 05.04.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 18.04.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Co Cię powstrzymuje przed zakupem licencji franczyzowej?

59.2%
6.6%
1.3%
1.3%
27.6%