Franczyza w Polsce

Kołacz na Okrągło

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: ogólnokrajowy
Ulica: Jutrzenki 99/101
Miasto: 02-231 Warszawa

http://www.kolacznaokraglo.pl

Numer telefonu: 887 887 514

Krzysztof Borowiec
Dyrektor Sprzedaży
E-mail: krzysztof.borowiec@kolacznaokraglo.pl
Numer telefonu: 574 477 177


Jednostki Własne: 5
Jednostki Franczyzowe: 25

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się mobilną siecią street food w Polsce. W naszym portfolio znajduje się kilka konceptów: Kołacz na Okrągło, Bafra Kebab, Lodolandia, Lody Naturalne. Franczyza Kołacz na Okrągło to sieć mobilnych punktów sprzedaży węgierskich kołaczy. Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych, które świetnie sprawdzają się zarówno pod Centrami Handlowymi jak i w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych.

W dobie rozkwitu rynku street food, sprzedaż węgierskich kołaczy to biznes wpisujący się w aktualne trendy. Modna forma zakupu z przyczepy gastronomicznej w połączeniu z niszowym produktem czyni nasze punkty niezwykle atrakcyjnymi dla Klientów.

Posiadamy sieć punktów własnych oraz franczyzowych, dzięki którym pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoliła nam stworzyć idealny model biznesu.

Zapewniamy Franczyzobiorcom różne formy finansowania oraz rozwiązania, które pozwalają rozpocząć biznes z minimalnym wkładem własnym – to jedynie 10 tysięcy złotych netto. Dzięki temu przy minimalnej inwestycji przedsiębiorca ma możliwość prowadzenia całorocznego biznesu o wysokiej stopie zwrotu.
 
Dodatkowo dzięki wieloletniej współpracy z licznymi sieciami i centrami handlowymi w Polsce, pomagamy w pozyskaniu optymalnej lokalizacji na terenie całego kraju.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Franczyza Kołacz na Okrągło została tak zaprojektowana, aby każdy Franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić własny punkt sprzedaży węgierskich kołaczy. 
Oferowany przez nas koncept Kołacz na Okrągło to „Franczyza pod klucz”. Oznacza to, że przekazujemy nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kołaczy, ale całe know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie finansowania i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań księgowych. Pomagamy pozyskać optymalną lokalizację oraz pozwolenia sanepidu na prowadzenie działalności. Dostarczamy w pełni wyposażoną przyczepę. Zapewniamy Franczyzobiorcom pełne wsparcie marketingowe, serwis, kompleksowe zaopatrzenie towarowe z dostawą do punktów sprzedaży.

Wymagania

Minimalna Kwota: 10 000 zł netto
Opłata Wstępna: Brak
Opłata Bieżąca: 200 zł
Opłata Marketingowa: Brak

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Od Franczyzobiorców oczekujemy:

- przedsiębiorczości i zaangażowania
- posiadania wymaganego kapitału początkowego
- ukończenia szkoleń przeprowadzonych przez Franczyzodawcę
- przestrzegania wewnętrznych procedur sieci Kołacz na Okrągło

Formularz kontaktowy


*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 05.03.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 11.03.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 14.03.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą