Franczyza w Polsce

ALGORYTMIKA

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: międzynarodowy
Ulica: Adama Branickiego 10/1
Miasto: 02-972 Warszawa

https://alg.academy/franchise/pl

Numer telefonu: 794 648 605

Ivan Aleksandrov
Dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego
E-mail: ivan.aleksandrov@alg.academy
Numer telefonu: 794 648 605


Jednostki Własne: >50
Jednostki Franczyzowe: >50 w 7 krajach

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Algorytmika to szkoła programowania dla dzieci w wieku 7-14 lat, która odnosi sukcesy w 7 krajach i 45 miastach. Uczymy w nich ponad 10000 dzieci.

Główną zaletą naszej franczyzy jest rozwiązanie pudełkowe, które w krótkim czasie pozwala na otwarcie nie jeden placówki, zaś całej sieci w szkół na terenie całego miasta. Autorska platforma IT zawiera wszystko to, co jest niezbędne do organizacji zajęć – począwszy od interaktywnych zadań dla dzieci, a na wskazówkach metodycznych do każdej lekcji dla prowadzących skończywszy

Nasi franczyzobiorcy z powodzeniem zaczynają generować zysk już w ciągu kilku miesięcy, zaś w drugim roku stają się właścicielami sieci placówek edukacyjnych na terenie całego miasta.


 Korzyści dla franczyzobiorcy

Algorytm startu krok po kroku oraz przeszkolenie
Podamy szczegółowe instrukcje w zakresie uruchomienia waszej własnej szkoły programowania, technologii promocji, technik sprzedaży, relacji z klientami

Pomoc w procesie rozwoju
Będziemy brali aktywny udział w procesie rozwoju Waszej firmy i dwa razy w tygodniu będziemy kontaktowali się telefonicznie, omawiali wasze sukcesy i rozwiązywali pojawiające się problemy.

Unikalny produkt
Kursy Algorytmiki obejmują przedział wieku od 5 dо 15 roku życia. Nieustannie udoskonalamy nasz produkt poprzez dodawanie nowych kursów oraz formatów prowadzenia zajęć. Metodyczne wskazówki do kursu pozwalają na uniknięcie czasochłonnego szkolenia nauczycieli – dzięki temu można uruchamiać nowe grupy jedna po drugiej.

Model biznesowy o błyskawicznej opłacalności
Wysoka rentowność biznesu oraz brak dużych wydatków inwestycyjnych umożliwia osiągnięcie opłacalności biznesu już w pierwszym roku działalności. Inwestycje początkowe wahają się od 10 000 do 50 000 dolarów.

Wymagania

Minimalna Kwota: 20 000 zł (od 20 000 zł dla małych miast, od 70 000 zł dla średnich i dużych miast, od 300 000 zł dla master franczyzy)
Opłata Wstępna: od 5000 zł w zależności od wielkości miasta
Opłata Bieżąca: 10% od przychodów
Opłata Marketingowa: brak

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Formularz kontaktowy


*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą