Franczyza w Polsce

Brazilian Soccer Schools (BSS)

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: międzynarodowy
Ulica: al. Wojska Polskiego 184B
Miasto: 71-256 Szczecin

http://www.BrazylijskieSzkolki.pl

Numer telefonu: 91 350 95 60

Dorota Uciechowska
Prezes Zarządu
E-mail: franczyza@brazylijskieszkolki.pl
Numer telefonu: 91 350 95 60


Jednostki Własne: brak
Jednostki Franczyzowe: 50

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieci szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników, rozwijających się w stylu brazylijskiego futbolu. Radość z gry, pielęgnowanie talentu, rozwijanie do perfekcji umiejętności technicznych - te wartości towarzyszą nam na każdym treningu.

Filozofia treningów w Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich opiera się na rozwoju zawodnika pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz aspektów fizycznych piłkarza. Te cechy pozwolą na wyróżnienie się w przyszłości w grze na pełnowymiarowym boisku.

Dążymy do rozwoju zawodników do poziomów wcześniej niespotykanych. Nasz cel to wytrenowanie piłkarza kompletnego.

Dotarliśmy do blisko 35 franczyzobiorców, około 100 oddziałów i ponad 2.000 klientów w całej Polsce.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Przede wszystkim inwestujesz w gotowy, wypróbowany produkt. Nasz sukces oparty jest na pomyśle, który sprawdził się na całym świecie. Jako nasz franczyzobiorca dostajesz dostęp do wypracowanej przez nas strategii biznesowej, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz sprawdzonych materiałów marketingowych


Decydując się na współpracę z marką Brazilian Soccer Schools masz unikalną szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym, ciągłym i długoterminowym współdziałaniu. Model biznesowy Brazilian Soccer Schools doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych

Wymagania

Minimalna Kwota: 4500 zł netto
Opłata Wstępna: od 4500 zł, w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności
Opłata Bieżąca: 15% od przychodów z tytułu prowadzenia zajęć
Opłata Marketingowa: ustalane indywidualnie

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Nasza oferta skierowana jest do obecnych i przyszłych przedsiębiorców, którzy oprócz kreowania zysków dążą do znaczącej poprawy umiejętności piłkarskich wśród naszych dzieci. Nasze doświadczenia mówią, że zarówno aktywny przedsiębiorca, jak i trener piłkarski oraz osoba posiadająca salę treningową fitness lub do aerobiku może być odnoszącym sukcesy partnerem biznesowym Brazilian Soccer Schools.

Formularz kontaktowy


*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


Artykuły powiązane

O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 14, 2018
Finanse i nie tylko
Jedną z najważniejszych korzyści gospodarczych, płynących z istnienia rozgrywek Premier League jest zatrudnienie. Aż 103 tys. osób ma pracę dzięki lidze.
Aktualności
Raporty


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą