Franczyza w Polsce

SOCATOTS - Piłkarskie Maluszki!

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: międzynarodowy
Ulica: Al. Wojska Polskiego 184b
Miasto: 71-256 Szczecin

http://www.socatots.pl

Numer telefonu: 91 350 95 60

Dorota Uciechowska
Prezes Zarządu
E-mail: franczyza@socatots.pl
Numer telefonu: 91 350 95 60


Jednostki Własne: brak
Jednostki Franczyzowe: 50

Opis systemu

Charakterystyka systemu

SOCATOTS to największa w Polsce sieć szkółek, prowadząca zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców, w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. SOCATOTS to dostosowane do wieku dziecka, metodyczne ćwiczenia ruchowe, z czynnym udziałem rodzica. 

W SOCATOTS dzieci rozwijają swoją koordynacje ruchową, ćwiczą równowagę, uczą się części ciała, cyfr i kolorów. Dzięki współpracy w grupie rówieśniczej oraz z rodzicami i trenerem, dzieci rozwijają się również społecznie, budują swoją pozytywną samoocenę i uczą się odnajdywania w nowych środowiskach. 

W Polsce działamy już od 2009 roku, w tym czasie dotarliśmy do blisko 35 franczyzobiorców, około 100 oddziałów i ponad 3.000 klientów w całej Polsce.  

 

Korzyści dla franczyzobiorcy

Przede wszystkim inwestujesz w gotowy, wypróbowany produkt. Nasz sukces oparty jest na pomyśle, który sprawdził się na całym świecie. Jako nasz franczyzobiorca dostajesz dostęp do wypracowanej przez nas strategii biznesowej, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz sprawdzonych materiałów marketingowych.

Decydując się na współpracę z marką Socatots masz unikalną szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym, ciągłym i długoterminowym współdziałaniu. Model biznesowy Socatots doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.

Wymagania

Minimalna Kwota: 4500 zł netto
Opłata Wstępna: od 4500 zł, w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności
Opłata Bieżąca: 15% od przychodów z tytułu prowadzenia zajęć
Opłata Marketingowa: ustalenia indywidualne

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Nasza oferta skierowana jest do obecnych i przyszłych przedsiębiorców, którzy oprócz kreowania zysków wierzą w wartość rozwoju dzieci. Nasze doświadczenia mówią, że zarówno osoba posiadająca salę treningową fitness lub do aerobiku, ambitna Pani manager, która nie chce wrócić do korporacji po urlopie wychowawczym, jak i osoba prowadząca przedszkole może być odnoszącym sukcesy partnerem biznesowym Socatots.

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 16.11.2017

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 23.11.2017

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.11.2017

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Na co zwracasz uwagę w pierwszej kolejności w ofercie współpracy franczyzowej?

42.1%
27.4%
14.7%
5.3%
9.5%