Bauerfeind buduje sieć partnerską w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 września 2014
Kategoria:
Sklep sieci Bauerfeind

Sklep sieci Bauerfeind

- Zaczynaliśmy od współpracy ze sklepami medycznymi typu multibrand, teraz tworzymy sieć partnerską. Oferujemy wsparcie finansowe ułatwiające prowadzenie takiego przedsięwzięcia z minimalną kwotą inwestycji wynoszącą 40 tys. zł – mówi Jacek Pałkański, country manager Bauerfeind Polska.

Koncept biznesowy Bauerfeind Polska to stworzenie i prowadzenie specjalistycznych sklepów zaopatrzenia medyczno-sportowego w oparciu o doświadczenie firmy. Najważniejszym warunkiem stawianym przyszłym partnerom jest zaangażowanie w tworzony projekt na wielu płaszczyznach - zgłębienie wiedzy teoretycznej związanej z zagadnieniami medycznymi, umiejętność dostrzegania i wykorzystywania możliwości biznesowych na lokalnym rynku czy systematyczność działania.

– Chcemy przekazać naszą wiedzę dotyczącą pracy z ośrodkami medycznymi i organizowaniu sprzedaży w oparciu o grupy osób aktywnych sportowo przez rozbudowany system szkoleń i stałe wsparcie przedstawicieli handlowych. Jako jedyny producent rozpoczynamy cykliczne kampanie marketingowe we wszystkich mediach o zasięgu krajowym promujących zarówno nasze produkty, jak i naszych partnerów. Oferujemy wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim wysokiej jakości produkty i usługi – opowiada Jacek Pałkański, country manager Bauerfeind Polska.

Zaznacza, że rynek ma ogromny potencjał. Coraz więcej Polaków uprawia sport, a każda dyscyplina niesie niestety ryzyko kontuzji. Prawie każdy doświadcza też dyskomfortu wywołanego większym obciążeniem organizmu.

– Kolejny obszar naszej działalności to diagnostyka pozwalająca na dynamiczną ocenę obciążenia stóp i zdefiniowanie ewentualnych dysfunkcji jak koślawość, obniżenie sklepienia podłużnego lub poprzecznego. Dobór właściwych wkładek ortopedycznych w zależności od rodzaju dysfunkcji, trybu życia czy uprawianej dyscypliny sportu jest możliwy dzięki badaniom porównawczym pokazującym efekt terapeutyczny po zastosowaniu takich wkładek. Jest to jedyny taki system dostępny w Polsce – kontynuuje Jacek Pałkański.

Bauerfeind to niemiecka firma produkująca sprzęt medyczny: stabilizatory, ortezy, wkładki ortopedyczne i produkty przeciwżylakowe. Większość sprzętu przeznaczona jest dla osób aktywnych sportowo jednak oferta jest znacznie szersza i obejmuje też zaopatrzenie medyczne. W Polsce firma działa od ponad 4 lat.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z Bauerfeind, sprawdźcie ofertę firmy w naszej bazie systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram