Bary kawowe na stacjach benzynowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 grudnia 2008
Kategoria:

W minionym roku liczba kawiarenek pod marką Wild Bean Cafe zwiększyła się do 151 i nie jest to szczyt planów spółki. - Planujemy dalszy rozwój tej marki w naszym kraju - zapewnia Jerzy Brniak, prezes BP Polska.

Spółka zapowiada także rozszerzenie oferty Wild Bean Cafe o stacje partnerskie oraz lokalizacje pozastacyjne. - Ciągle trwają prace przygotowawcze obejmujące szeroki zakres działań w ramach tego projektu. Przygotowanie pełnej propozycji dla stacji partnerskich w ramach tej oferty wymaga czasu, ze względu na skalę projektu. Jak tylko będziemy gotowi z pełna propozycją przedstawimy ją naszym partnerom - zapewnia Jerzy Brniak.

Obecna oferta Wild Bean Cafe to przede wszystkim kawa, gorące i zimne przekąski oraz desery. Kawiarenki Wild Bean Cafe działają na stacjach BP od 2001 roku. Sieć rozwijana jest w Australii, Austrii, Holandii, Nowej Zelandii, Południowej Afryce, Wielkiej Brytanii i oczywiście w Polsce. W naszym kraju pierwsze Wild Bean Cafe powstały w 2005 roku.

Redakcja, 29 grudnia 2008 r.
Źródło: petrolnet.pl

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram