Bartek przejmuje sklepy franczyzobiorców i buduje sieć na Ukrainie

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 lutego 2012
Kategoria:
bartek sklep

bartek sklep


W ubiegłym roku producent obuwia dziecięcego przejął trzy sklepy po dotychczasowych franczyzobiorcach.

W ubiegłym roku spółka uruchomiła dwa nowe sklepy własne w Echo Kielce i CH Tulipan w Łodzi oraz przejęła trzy sklepy po dotychczasowych franczyzobiorcach - w Real Ursynów w Warszawie, w radomskim M1 oraz w łódzkiej Manufakturze. Obecnie na sieć sprzedaży w Polsce składają się 33 sklepy własne i 22 franczyzowe. Sieć sprzedaży budowana jest także na Ukrainie, gdzie w 2011 roku zostały otwarte cztery sklepy.

Na pierwszy kwartał tego roku planowane jest otwarcie sklepu w Złotych Tarasach w Warszawie oraz lifting istniejących już sklepów, m.in. w Szczecinie, Lublinie, Katowicach oraz warszawskiej galerii Arkadia.

W ofercie sklepów Bartek znajduje się obuwie dziecięce produkowane pod marką własną oraz obuwie dla dzieci marek Puma, Columbia, Daniel, Etnies, Geox, Crocs, a także asortyment dodatkowy w postaci skarpetek, rajstop, plecaków, czapek, parasolek, płaszczy przeciwdeszczowych, impregnatów do pielęgnacji obuwia.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram