Bar wegański w kolejnym mieście

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Krowarzywa
Bar wegański w kolejnym mieście

Krowarzywa, marka działająca do niedawna tylko w Warszawie pojawi się w Toruniu. Otwarcie lokalu zaplanowano na drugą połowę stycznia.

Obecnie w ramach tej sieci działa siedem lokali (trzy znajdują się w Warszawie). Rozwijając się w modelu franczyzowym sieć lokali Krowarzywa weszła już do Krakowa, Białegostoku, Gdańska i Wrocławia.

Jeszcze przed podjęciem decyzji o rozwoju na zasadzie franczyzy, wiedzieliśmy, że spotka się to z dużym zainteresowaniem - mieliśmy już od dawna wiele zapytań o możliwość współpracy czy inwestycji w naszą markę. Wbrew pozorom, nasza wąska specjalizacja nie stanowi przeszkody, wręcz przeciwnie. Niewiele jest jeszcze wegańskich burgerowni, więc teren do zagospodarowania jest bardzo duży, a moda na weganizm i zdrowe odżywianie ciągle rośnie. Największą trudnością jest wybór odpowiedniego kandydata oraz znalezienie optymalnej lokalizacji, która pozwoli zarówno nam i naszym partnerom na osiągnięcie sukcesu biznesowego – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Marcin Suski, manager ds. franczyzy Krowarzywa.

Planuje się, że do końca 2018 roku w ramach tej sieci będzie działało kilkanaście lokali na terenie całego kraju.

Oprócz rozwoju w zakresie liczby lokali, chcemy zaskakiwać naszych klientów, tworząc atrakcyjną ofertę z wieloma nowościami, jak na przykład niedawno wprowadzone wrapy, bowle czy wegańskie hot dogi – dodaje Marcin Suski.

Informacja na temat współpracy franczyzowej z Krowarzywa znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram