Bar kanapkowy czy już sałatkowy?

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 sierpnia 2015
Kategoria:

Foto: freeimages.com

W przypadku tej marki granice stają się płynne. Sieć, która specjalizuje się w serwowaniu sandwiczy chce zwrócić uwagę na sałatkową część swojego menu.

Postawiła na promocję duetu: sałatki z indykiem i awokado w towarzystwie napoju owocowego.
Nasi fani dobrze znają już menu sandwiczowe, ale nie zawsze wiedzą, że każdego suba można zamówić także w postaci sałatki. Kampania „Tropikalne lato” ma poszerzyć znajomość oferty marki – mówi Fabiola Gallegos Rios, marketing manager sieci.

Promując alternatywną formę swojego sztandarowego produktu SUBWAY nadal może mówić o wyróżnikach marki – w przypadku sałat także sprawdza się zasada świeżości produktów, z których są przygotowane. I możliwości indywidualnego skomponowania posiłku. Wystarczy dobrać ulubione warzywa do kawałków mięsa lub wędliny, aby cieszyć się wartościowym niskokalorycznym daniem. Można także zaufać specjalistom i skorzystać z gotowej oferty „Tropikalne lato”.

Restauracje SUBWAY słyną z amerykańskich sandwiczy przyrządzanych na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniem. Sandwicze komponowane są ze świeżych warzyw, mięs i wędlin, na świeżo wypiekanym Dziś sieć liczy ponad 44 tys. restauracji w 110 krajach i jest największą siecią restauracji na świecie. Pierwsza restauracja SUBWAY w Polsce powstała w 2000 roku w Warszawie. Marka rozwija się na zasadzie franczyzy. W naszym kraju działa obecnie ponad 100 barów kanapkowych. Kolejne 10 są w budowie.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram