Bank BPH najlepszy dla MSP

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 grudnia 2008
Kategoria:

Miesięcznik „Home&Market” po raz kolejny przyznał Bankowi BPH Statuetkę „Róża Bez Kolców”, uznając go za najlepszy bank dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W corocznym klienckim sondażu uczestniczy 300 największych przedsiębiorstw oraz - po raz pierwszy w 2008 roku - 350 małych i średnich przedsiębiorców działających w Polsce. Ankietowani wskazują najlepsze instytucje finansowe i szczegółowo oceniają ich produkty oraz usługi.

Bank BPH został oceniony najwyżej przez małych i średnich przedsiębiorców – okazał się bezkonkurencyjny w kategoriach: „Najlepsze lokaty najczęściej wybierane przez MSP” oraz „Najlepsze i najczęściej wybierane kredyty przez MSP”. Zarówno firmy z sektora MSP, jak i największe przedsiębiorstwa zadeklarowały, że Bank BPH jest instytucją finansową, z którą chciałyby współpracować.
W kategorii „Najlepszy i najpopularniejszy rachunek podstawowy w ocenie przedsiębiorców MSP” Bank BPH uplasował się na drugiej pozycji.
Także największe przedsiębiorstwa oceniły Bank BPH bardzo wysoko. W kategorii „Najlepszy i najpopularniejszy rachunek podstawowy w ocenie największych przedsiębiorstw” Bank BPH zajął pierwsze miejsce. Znalazł się także w gronie banków oferujących najlepsze kredyty dla największych przedsiębiorstw (drugie miejsce w tej kategorii).

Zgodnie z deklaracjami firm, najważniejsze przy wyborze banku są dla nich: profesjonalizm w obsłudze klienta, szeroka oferta oraz szybkość dokonywanych operacji.

Redakcja, 22 grudnia 2008 r.
Źródło: BPH.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram