Auto-Spa rezygnuje z franczyzy

Autor: Redakcja
Kategoria:

Grupa Auto-Spa, która pod koniec grudnia 2013 roku podpisała 15 kolejnych umów na modernizację myjni jednostanowiskowych na stacjach PKN Orlen będzie zarządzać tymi obiektami sama.

Wcześniej planowano, że spółka będzie się rozwijać też w systemie franczyzowym. Aleksandra Kołaczyńska, kierownik biura zarządu Auto-Spa mówi, że firma zrezygnowała z rozbudowy sieci franczyzowej.

Dlaczego?

Nasi partnerzy nieodpowiedzialnie podeszli do swojego biznesu. Mieli za małe doświadczenie i nie dokształcali się. Nie regulowali też płatności w terminie. Firma zakończyła współpracę z franczyzobiorcami – tłumaczy w rozmowie z portalem Franczyzawpolsce.pl.

Wyjaśnia, że po wygaśnięciu umów franczyzowych firma nie przedłużyła współpracy ze swoimi partnerami. Obecnie ważne są jeszcze 3 umowy. Po zakończeniu terminów spółka pożegna się z tymi ostatnimi franczyzobiorcami.

Do końca 2027 roku wrocławska spółka notowana na NewConnect chce zbudować kilkaset bezdotykowych myjni samochodowych przy stacjach PKN Orlen. Łącznie zostało już podpisanych 55 umów w różnych lokalizacjach na modernizację i zarządzanie jednostanowiskowymi myjniami na stacjach PKN Orlen. Wszystkie umowy podpisywane są w ramach zawartej umowy ramowej w kwietniu 2012 roku. Na ten rok zaplanowano zmodernizowanie około 20 myjni na terenie całej Polski.

Irina Nowochatko-Kowalczyk

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram