ARSS otwiera biura regionalne w Łodzi i w Krakowie

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 lutego 2008
Kategoria:

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju na 2008 rok. Spółka pozyskała kilku  nowych, dużych klientów, prowadzi kilkanaście projektów doradczych oraz otwiera biura regionalne.

Wzrastające zainteresowanie usługami oferowanymi przez ARSS powoduje, że firma konsekwentnie rozbudowuje portfolio swoich usług – w ostatnich miesiącach wprowadziła do niego usługi związane z opracowywaniem konceptów sklepów i punktów usługowych oraz visual merchandaisingiem. Dużą popularnością cieszą się także szkolenia oraz badania marketingowe oferowane przez ARSS, ponieważ coraz więcej operatorów systemów sieciowych jest świadomych, że długoterminowy sukces prowadzonych przez nich sieci nie będzie możliwy bez dokładnej znajomości rynku i preferencji klientów.
Aby być jak najbliżej swoich klientów, którzy są rozproszeni po całej Polsce, ARSS rozpoczęła budowę placówek terenowych i w styczniu tego roku uruchomiła  dwa biura regionalne  w Łodzi i Krakowie. Ten kolejny nowatorski projekt realizowany przez firmę to następny krok w jej rozwoju, czyli dalsza, konsekwentna realizacja założonej strategii. Inne punkty przyjętej przez firmę taktyki pozostają na razie tajemnicą – konkurencja nie śpi i jest zdecydowanie mniej kreatywna.

Katarzyna Krawczyk - Foks, 5 lutego 2008

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram