ARSS nagrodzona

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 stycznia 2011
Kategoria:
arss_logoAkademia Rozwoju Systemów Sieciowych została laureatem dwóch międzynarodowych nagród przyznawanych za działalność prawniczą na rynku franczyzy.

ARSS została wyróżniona przez brytyjski magazyn "DealMakers Monthly" w kategorii Prawnicza Firma Roku 2010 specjalizująca się w doradztwie franczyzowym. The DealMakers Annual Awards są przyznawane co roku grupie wiodących profesjonalistów z całego świata, będących liderami na lokalnych rynkach w swojej specjalizacji. Nagrody są przyznawane na podstawie głosowania odbywającego się drogą elektroniczną, w którym uczesniczą dziesiątki tysięcy osób.

Jest to już kolejne wyróżnienie, jakie zdobywa ARSS na rynku międzynarodowym w kategorii Prawnicza Firma Roku doradzajaca w zakresie franczyzy. W styczniu ubiegłego roku donosiliśmy, że taką nagrodę za 2009 rok przyznał firmie brytyjski magazyn finansowy ACQ, o czym można przeczytać tutaj.

Wracając jednak do najnowszych wyróżnień, miło nam poinformować, że partner zarządzający w Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych Andrzej Krawczyk został uznany przez "Lawyer Monthly Magazine" za jednego z najlepszych prawników - specjalistów w swojej dziedzinie ekspertyzy i znajdzie się na publikowanej co roku liście "Leading Lawyer 100". Lista zawiera nazwiska 100 prawników wyselekcjonowanych przez zespół "Lawyer Monthly Magazine" na podstawie szeregu kryteriów, m.in. informacji otrzymywanych od czytelników oraz widocznej aktywności na rynku w 2010 roku.

ARSS to zespół specjalistów, który ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w takich obszarach jak franczyza - franchising oraz budowa i zarządzanie systemami sieciowymi.  Specjalizuje się także w tematyce badań marketingowych, w szczególności w zakresie badań tajemniczy klient. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na www.arss.com.pl.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram