Arde wychodzi z franczyzą za granice Polski

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 listopada 2009
Kategoria:
arde_logo.gif
arde_logo.gifARDE Haus ma w Polsce już 11 partnerów franczyzowych. Tylko w ostatnim miesiącu udało się uruchomic jednostki w Płońsku, Kołobrzegu i Tomaszowie Mazowieckim. Do końca 2009 spółka ruszy z partnerstwem franczyzowym w Niemczech.

- Udało nam się osiągnąć niemalże geometryczny postęp w pozyskiwaniu nowych parterów franczyzowych, których mamy już 11 - mówi Tomasz Kaczmarek, Menadżer sieci ARDE Haus. - W chwili obecnej po pierwsze, rozbudowujemy intensywnie sieć partnerów w Polsce oraz do końca 2009 roku zamierzamy otworzyć Partnerstwo Franczyzowe w Niemczech, a dokładnie w Berlinie, gdyż również tam mamy klientów na budowę domów w systemie ARDE Haus. - kończy. 

 

Spółka zajmuje się sprzedażą i budową domów jednorodzinnych w oparciu o międzynarodowy system zarządzania wykonawstwem i materiałami budowlanymi współpracujący ze zintegrowanym systemem finansowo-księgowym opartym na funduszu powierniczym gwarantującym franczyzobiorcy i licencjobiorcy powodzenie w biznesie. W mijającym roku Arde organizowała wiele spotkań akcesyjnych pozyskując w ten sposób wielu nowych partnerów. - Przeprowadziliśmy również kilka szkoleń dla obecnych partnerów, co w połączeniu z dobrze zorganizowanymi stoiskami na imprezach targowych w największych miastach w Polsce zaowocowało i nadal owocuje coraz większą liczbą klientów zainteresowanych systemem ARDE Haus i poszczególnymi produktami (domami) - kończy Kaczmarek.
FwP, 4 listopada 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram