Apteko, postaw na seniora

Autor: Redakcja
Kategoria:
Ziko Apteka

Zrobiło tak 11 krakowskich aptek należących do sieci Ziko. Zostały za to uhonorowane wyróżnieniem specjalnym w konkursie 'Miejsce Przyjazne Seniorom'. Ale z drugiej strony to również dobry krok biznesowy.

Krakowska sieć wychodzi naprzeciw potrzebom seniorów dostosowując ofertę oraz wnętrza swoich aptek. Grupa wiekowa 60 plus to z punktu widzenia sieci klient, o którego warto zabiegać.

- Seniorzy są tradycyjnie najważniejszą dla nas grupą klientów. Przychodzą do nas nie tylko za względu na ceny, ale również na asortyment. Staramy się zapewnić im stałą dostępność leków mało popularnych i najlepszą obsługę. W miarę możliwości, w ramach obowiązujących przepisów, oferujemy dodatkowe serwisy, jak prelekcje dotyczące żywienia i diety w Domach Seniora. Niezwykle nas cieszy, że te działania zostały zauważone - mówi Katarzyna Zając, dyrektor ds. marketingu sieci Ziko Apteka.

Ziko Apteka, polska spółka pochodząca z Krakowa, prowadzi sieć 38 aptek ‘Ziko Apteka’ oraz 13 drogerii "Ziko Dermo" na terenie kraju. Oprócz stacjonarnych placówek, do sieci należą także dwa sklepy internetowe: www.e-ZikoApteka.pl oraz www.e-ZikoDermo.pl

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram