Aplikacja mobilna źródłem zarobku

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 listopada 2015
Kategoria:
Foto: FlexCom

Polska znajduje się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się europejskich rynków e-commerce. Branża IT oferuje co raz więcej rozwiązań, za pomocą których możemy zarobić na płatnościach mobilnych. Jednym z takich rozwiązań są technologie FlexCom.  

Z raportu Criteo wynika, że  Polsce w III kw. 2015 roku transakcje mobilne wyniosły 16,7% wszystkich transakcji internetowych, a smartfony były dominującą mobilną platformą zakupową. 71% transakcji było dokonywanych na urządzeniach z systemem Android.

Dla przedsiębiorców franczyza FlexCom jest możliwością pozyskania dochodów z codziennych zakupów swoich klientów i ze swoich punktów handlowych. Firma oferuje innowacyjne podejście, które łączy w ramach rynku mobile commerce otrzymanie Cash Back w postaci prawdziwych pieniędzy z systemem płatności – mówi Przemysław Deka, koordynator regionalny FlexCom.

Zaznacza też, że w promocji swojej firmy warto jest używać nowych trendów – potencjału aplikacji mobilnych.

Jest to potężna dźwignia niestety niewykorzystana. W Polsce jest bowiem niewiele firm, które mogą zagwarantować fachową obsługę przedsiębiorcy chcącego wykorzystać potencjał komórek. Pionierem w tego typu działaniach jest firma weeCONOMY łącząca  przedsiębiorców i klientów w sieci, dając możliwość wspólnego zarabiania przy codziennych zakupach. Ostatnio prawdziwym hitem są zakupy za pomocą telefonów komórkowych. Ten trend wykorzystuje właśnie firma weeCONOMY. Pozwala klientom nie tylko kupować w Internecie, ale także dokonywać zakupów off line (za pomocą aplikacji weeAPP). Za każdy zakup w sklepie znajdującym się w programie dostają oni zwrot na telefon części wydanej kwoty. Nic więc dziwnego, ze takie rozwiązania spotykają się z wielką aprobatą kupujących – kontynuuje Przemysław Deka.

Co z tego ma przedsiębiorca? Odpowiedź jest bardzo prosta - stałych klientów.

Czy nie będą oni kupować u przedsiębiorcy, jeśli za pomocą karty lojalnościowej lub telefonu, po pierwsze kupują taniej, a po drugie od razu dostają zwrot gotówki, którą mogą wypłacić albo wykorzystać na inne zakupy. Oczywiście, że będą wracali właśnie tam gdzie zyskują realne korzyści – odpowiada koordynator regionalny FlexCom.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram