Anna Lewandowska planuje franczyzę

Data dodania: 21 grudnia 2018
Kategoria:
Foto: Anna Lewandowska otworzyła swój pierwszy shootie bar w warszawskim Wilanowie

Znana trenerka i miłośniczka zdrowego stylu życia otworzyła swój pierwszy smoothie bar Healthy Store Foods by Ann w warszawskim Wilanowie. W planach jest jeszcze kilkadziesiąt punktów w dużych polskich miastach, także we franczyzie.

Na początek Anna Lewandowska wymienia otwarcia w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Trójmieście i Rzeszowie. Planuje też znalezienie drugiej lokalizacji w Warszawie. Healthy Store Foods by Ann to miejsce, w którym można wypić zdrowy sok lub owsiankę i kupić naturalne przekąski z serii Foods by Ann. Łącznie ma powstać ok. 40 punktów. Lewandowska przyznaje, że na decyzję o uruchomieniu sieci właśnie teraz duży wpływ miała rosnąca świadomość Polaków odnośnie zdrowego stylu życia. Trenerka uważa, że mając do wyboru zwykłą kawiarnię lub jej zdrową wersję, wielu świadomych bywalców galerii handlowych z chęcią wybierze tą drugą. Kolejny punkt ma powstać w centrum handlowym Posnania w Poznaniu, a pozostałe w innych miastach liczących powyżej 200 tys. mieszkańców. W dalszej perspektywie w planach jest również franczyza i rozwój sklepu internetowego.

Punkt w Wilanowie działa od listopada. Można tam zjeść m.in. superfood bowl ze spiruliną czy złotą owsiankę z kurkumą. Healthy Store Foods by Ann to kolejny krok w budowie imperium Anny Lewandowskiej. Do tej pory przegrywała ona konkurencję z inną słynną trenerką Ewą Chodakowską, która miała własne programy, kilkadziesiąt płyt z treningami i siedem wydanych książek. Teraz Lewandowska ma szansę umocnić swoją pozycję ekspertki od zdrowego odżywiania dzięki własnej sieci kawiarni.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram