AmRest: rozwój sieci La Tagliatella w Chinach

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 października 2012
Kategoria:
La-Tagliatella

Na początku października, AmRest Holdings SE otworzył pierwszą restaurację La Tagliatella w Szanghaju, w Chinach pod nazwą Chun Yi Tang, czyli ‘Czyste Włoskie Niebo’.

La Tagliatella jest marką własną AmRest od momentu jej przejęcia w 2011 roku. Koncept ten oferuje włoskie dania z segmentu Casual Dining,

AmRest już wcześniej ogłosił strategię międzynarodowej ekspansji do czterech nowych krajów: Chin, Stanów Zjednoczonych, Niemiec oraz Indii. Obecnie Spółka zarządza 136 restauracjami La Tagliatella w Hiszpanii oraz Francji. Są to zarówno restauracje własne, jak również działające na zasadzie franczyzy.

To otwarcie jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla AmRest. Daje nam ono możliwość wprowadzenia naszej własnej marki o unikalnym modelu biznesowym na ogromny rynek chiński, charakteryzujący się szybkim wzrostem liczebności klasy średniej – powiedział Henry McGoven, Przewodniczący Rady Nadzorczej AmRest.

Odkąd ogłosiliśmy nasze plany międzynarodowego rozwoju sieci La Tagliatella, spędziliśmy dużo czasu na każdym z nowych rynków, gromadząc spostrzeżenia i opinie, aby upewnić się, że będziemy przewyższać oczekiwania naszych gości. Podczas tych podróży zaskoczyło mnie występujące we wszystkich nowych krajach, ogromne zapotrzebowanie na jedzenie o powtarzalnej, wysokiej jakości, oferowane w przystępnych cenach. Chiny to zdecydowanie jeden z najbardziej chłonnych rynków, dlatego wierzę, że marka, która w Hiszpanii stała się synonimem jedzenia światowej klasy, spotka się z uznaniem naszych nowych klientów. Mam wielką nadzieję, że Chun Yi Tang to pierwsza z wielu restauracji, które AmRest otworzy w przyszłości w Chinach – dodaje McGoven.

AmRest planuje podwoić liczbę restauracji La Tagliatella w ciągu najbliższych 5 lat. Chiny to pierwszy z czterech krajów, gdzie Spółka planuje ekspansję marki La Tagliatella. Pierwsze restauracje w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Indiach mają zostać otwarte do końca tego roku.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram