AmRest i Stava rozwijają strategiczną współpracę

Data dodania: 12 czerwca 2019
Kategoria:
Foto: Stava

Foto: Stava

Stava i AmRest rozwijają strategiczną współpracę w zakresie dowozów posiłków z restauracji sieci KFC, Pizza Hut oraz Burger King.

Jej kluczowym elementem jest pierwsza na polskim rynku integracja systemów informatycznych podmiotów z grupy AmRest z systemem firmy zewnętrznej. Zamówienia składane przez klientów tych restauracji będą automatycznie trafiały do systemu dyspozytorskiego sieci gastro-kurierskiej. Uproszczone oraz zautomatyzowane zostaną również procesy administracyjne i księgowe. Dzięki temu, klienci restauracji z grupy AmRest otrzymają swoje zamówienia jeszcze szybciej.

Segment delivery to jeden z kluczowych filarów dynamicznego rozwoju AmRest. Już teraz nasza usługa dostawy dostępna jest w ponad 250 restauracjach KFC, Pizza Hut oraz Burger King, dzięki czemu pokrywamy 80% obszaru miast, w których funkcjonujemy. Konsekwentnie poszerzamy naszą skalę i właśnie dzięki tej współpracy jeszcze większa liczba klientów będzie mogła cieszyć się z ich ulubionych posiłków w swoim domu - mowi Krystian Kwiatkowski, Operational Delivery Director w AmRest

Stava jest liderem rynku profesjonalnych dowozów jedzenia w Polsce. Współpracuje z restauratorami w 23 miastach w całym kraju. AmRest Holdings SE jest natomiast jednym z wiodących operatorów gastronomicznych w Europie, prowadzącym ponad 2100 restauracji znanych marek w 26 państwach.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram