Amerykańska franczyza hotelowa kontynuuje ekspansję w Polsce

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Hilton realizuje obecnie w Polsce 5 inwestycji.

Sieć Hilton podpisała umowę franczyzy z firmą VHM Hotel Management, spółką córką Satoria Group na otwarcie Hampton by Hilton Olsztyn.

Deweloperem 105-pokojowego hotelu będzie Warmia Investment. Otwarcie zaplanowane jest na początek 2020 roku. Hotel będzie jednym z elementów usytuowanego w centrum miasta kompleksu biurowo-usługowego, w którym zlokalizowane będą także mieszkania.

Hilton jest liderem branży hotelarskiej w kraju, a Hampton by Hilton jest najszybciej rozwijającą się marką sieci. Aktualnie realizowanych jest 12 kolejnych inwestycji marki Hampton by Hilton, w Polsce buduje się 5 nowych hoteli sieci.

Firma VHM Hotel Management posiada ponad 20 lat doświadczenia we współpracy z hotelami i jest jedną z największych firm zajmujących się zarządzaniem obiektami hotelowymi w Polsce. VHM Hotel Management zarządza również inwestycjami sieci Hampton by Hilton w Gdańsku oraz Łodzi, których otwarcie planowane jest w 2018 roku.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram