Amber Gold chce szybko rozwinąć ogólnopolską sieć

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 czerwca 2011
Kategoria:
amber_gold_logo_dobre

amber_gold_logo_dobre

Dziś ma trzy oddziały, zaś na koniec 2011 roku zamierza ich mieć 20. Do tego 30 Punktów Obsługi Klienta w średnich miejscowościach oraz 30 AGpunktów w galeriach handlowych.

Specjalnością Amber Gold są inwestycje w metale szlachetne, aczkolwiek firma oferuje klientom także bardziej standardowe produkty finansowe, takie jak lokaty, pożyczki oraz oddłużanie. Do niedawna dostępne były one tylko u pośredników, ale pod koniec ubiegłego roku Amber Gold zdecydował się na rozówj sieci placówek pod własnym szyldem.

- Aktualnie posiadamy oddziały w Gdańsku, Krakowie i Gdyni. W najbliższym czasie, na przełomie czerwca i lipca powstaną oddziały w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Legnicy. Do końca roku planujemy otwarcie ok. 20  oddziałów na terenie wszystkich największych polskich miast – mówi Agnieszka Prajwocka, kierownik ds. operacyjnych.

Wkrótce, bo jeszcze w czerwcu zaczną także powstawać Punkty Obsługi Klienta zlokalizowane poza największymi aglomeracjami. Pierwsze takie placówki ruszą w Tarnowie, Lubinie, Starogardzie Gdańskim, Tczewie i Wejherowie. W sumie w tym roku ma zostać otwartych 30 POK-ów. Uzupełnieniem sieci sprzedaży mają być także AGpunkty, czyli punkty obsługi umiejscowione na terenie galerii handlowych.

- Galerie handlowe notują stały przyrost odwiedzających. Dlatego też, chcąc być bliżej naszych klientów i ułatwić im dostęp do naszych produktów, aktualnie uruchamiamy 30 AGpunktów w galeriach na terenie całego kraju - mówi Agnieszka Prajwocka

Budowa sieci sprzedaży ma się odbywać nie tylko dzięki inwestycjom własnym Amber Gold, ale także dzięki partnerom. Firma na początku tego roku informowała, że placówki partnerskie będą działały w miastach liczących od 50 do 150 tys. mieszkańców.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram