Alternatywny sklep dla aktywnych

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: 5palców

By zmieniać buty jak rękawiczki nie musisz wydawać fortuny, ani mieć dużej szafy na ich przechowanie. Wystarczy, że wpadniesz do specjalistycznego sklepu 5palców.

Działamy od 2010 roku. Oferta produktowa jest skierowana praktycznie do każdego - od sportowców, po rekonwalescentów. W rozwoju sieci salonów kluczowe znaczenie ma franczyza. Poza jednym własnym sklepem firmowym działamy w oparciu o punkty partnerskie, których jest w tej chwili 5 – mówi w rozmowie z nami Damian Nowak, dyrektor handlowy marki 5palców.

Wyłącznym dystrybutorem marki 5palców na Polskę jest RSA Sport. Firma przyciąga potencjalnych partnerów oryginalnym produktem - dopasowanymi do kształtu stopy butami z pięcioma palcami. Noszenie takich butów wpływa na wzmocnienie mięśni stóp i dolnych partii nóg. Obuwie produkuje włoska firma Vibram Fivefingers.

Zainteresowani współpracą z marką 5palców w ramach sieci franczyzowej mogą otworzyć wyspę w centrum handlowym, stoisko w sklepie multibrandowym bądź samodzielny sklep. Koszt uruchomienia wyspy handlowej wynosi około 100-120 tys. zł (z czego około 70% przeznaczane jest na kupno towaru).

W przypadku otwarcia samodzielnego sklepu trzeba liczyć się z inwestycją do nawet 200 tys. zł (w zależności od powierzchni i stanu lokalu). Najtańsza opcja współpracy to uruchomienie stoiska firmowego w ramach sklepu multibrandowego – 25 tys. zł.

Firma RSA Sport zajmuje się szukaniem takich produktów, które mogą zmienić dzisiejszy sposób postrzegania aktywności sportowej. „Sami jesteśmy sportowcami, od ponad 20-stu lat uprawiamy sporty walki, trenujemy siłowo, biegamy, pływamy i robimy wszystko, co pozwala nam utrzymać nasze ciała w doskonałej formie. Sport dzisiaj powinien być głównym elementem życia każdego z nas. Niekoniecznie wyczynowy – wręcz przeciwnie! Rekreacja i aktywny styl życia jako wspaniała zabawa i alternatywa… Alternatywa dla lenistwa, używek i niehigienicznych zachowań, które prowadzą do wielu chorób cywilizacyjnych” - zachęca na swojej stronie do aktywności fizycznej właściciel marki 5palców.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram