ALOHA – nauka poprzez zabawę

Data dodania: 28 września 2018
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Aloha mental arithmetic

ALOHA Mental Arithmetic świętuje 25 lat istnienia.

Firma powstała w Malezji. W ciągu 25 lat stabilnego rozwoju ALOHA pozyskała master franczyzobiorców w 39 krajach, takich jak Maroko, Niemcy, Brazylia, czy Chiny.

ALOHA Mental Arithmetic to program rozwoju umysłowego dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat, który zwiększa ich inteligencję w oparciu o trzy podstawowe narzędzia: liczenie na liczydle, gry arytmetyczne i dydaktyczne.

Obecnie ponad 4000 ośrodków poświęca swój czas na pracę i stymulowanie połączeń neuronalnych we wczesnym wieku w celu zwiększenia umiejętności intelektualnych swoich uczniów.

Jednym z kluczowych wyróżników programu ALOHA jest jego zabawny, dynamiczny i interaktywny charakter podczas wszystkich sesji. Poprzez różne gry dydaktyczne, testy prędkości, ćwiczenia wizualne, zajęcia w grupach najmłodsi interpretują sesję jako przestrzeń zabawy i społeczności, poprawiając w ten sposób swoje kompetencje edukacyjne.

ALOHA pomaga swoim uczniom w rozwijaniu różnych umiejętności życiowych, a w szczególności ośmiu kompetencji: uwagi i koncentracji, kreatywności, wyobraźni i wizualizacji, orientacji przestrzennej, słuchania, analitycznej, fotograficznej pamięci i umiejętności obserwacji.

Wystarczą tylko dwie godziny lekcji tygodniowo. Program ten udoskonala wyniki w szkole, dzięki czemu dzieci poprawiają się we wszystkich przedmiotach.

Aktualnie ALOHA Mental Arithmetic poszukuje nowych franczyzobiorców, którzy będą prowadzić ten program na terenie Polski.
 
Informacja na temat oferty współpracy z ALOHA MENTAL ARITHEMTIC znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram