Alior przyciąga do placówek darmowymi płatnościami

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 sierpnia 2011
Kategoria:
Alior_BankWe własnych oddziałach, a także w placówkach partnerskich Alior Banku można opłacić rachunki bez prowizji.

Choć możliwość robienia przelewów internetowych istnieje w naszym kraju od dobrych paru lat, to Polacy wciąż wolą opłacać rachunki w tzw. okienkach – na poczcie, w bankach, punktach kasowych. Istnieje sporo sieci, których biznes niemal w całości opiera się na pośredniczeniu w uiszczaniu tych opłat. Zarabiają na prowizjach wynoszących zwykle kilka złotych za rachunek.

Dla osób, które korzystały w tych płatności, był to więc wydatek nawet kilkuset złotych rocznie – zauważył Alior Bank i zdecydował się we wszystkich swoich placówkach uruchomić możliwość realizowania płatności masowych za darmo. Procedura jest prosta, ale oprócz kompletu rachunków do skorzystania z niej potrzebny jest dowód osobisty. Jak informuje Alior, po wprowadzeniu danych osoby opłacającej rachunek do systemu, kolejne płatności będą przebiegały jeszcze szybciej. Ponadto klienci będą mogli otrzymać potwierdzenie transakcji oraz historię płatności nawet po upływie roku od wykonania przelewu.

Bank liczy na to, że oferta ściągnie do jego placówek rzesze nowych klientów, a część z nich być może skorzysta także z innych propozycji Aliora.

- Alior Bank przygotował specjalną ofertę wyłącznie dla osób, które zdecydują się na opłacenie rachunków w jego oddziałach i placówkach: pożyczkę gotówkową bez prowizji, atrakcyjny kredyt konsolidacyjny i nowe konto osobiste za zero złotych. Za kartę debetową do takiego rachunku nie będzie pobierana opłata miesięczna, a przy jej pomocy można bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów Alior Banku, sieci Euronet oraz cash4you (łącznie z ponad 3200 urządzeń) – informuje bank.

Nowa akcja popularyzująca usługi Alior Banku w naszym kraju pozwoli wielu osobom za darmo opłacać rachunki, a jednocześnie może przysporzyć instytucji nowych klientów, na czym mogą skorzystać zarówno oddziały własne, jak i partnerskie. Alior Bank ma obecnie ponad 320 placówek w 200 miastach, w tym ok. 200 oddziałów własnych. Dalszy rozwój sieci planowany jest wyłącznie w oparciu o franczyzobiorców. Tylko w tym roku mają oni uruchomić ok. 100 placówek bankowych pod szyldem Aliora.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram