Al. Capone zdobywa rynek Podkarpacia

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Al. Capone - Specjaliści od alkoholu

Sieć sklepów Al. Capone - Specjaliści od alkoholu, pochwaliła się otwarciem kolejnego punktu handlowego w Rzeszowie. To już kolejny sklep w tym mieście. 

Nasza kolejna lokalizacja na mapie Podkarpacia to Rzeszów. Nowy sklep został ulokowany w dawnym budynku Rehabilitacji znajdującym się przy al. prof. Adama Krzyżanowskiego. Mieszkańcy pobliskich osiedli mają bardzo szybki i wygodny dostęp do szerokiej oferty, w której znajduje się ponad 120 marek piw. Każdy smakosz whisky znajdzie coś dla siebie, w tym dobre wino na każdą okazję i inne trunki. W doborze odpowiedniego trunku doradzają nasi specjaliści – poinformował właściciel sieci.

Al. Capone - Specjaliści od alkoholu to wiodąca sieć sklepów z alkoholem w Tarnowie i okolicach, która zatrudnia ponad 50 osób. Firma zawdzięcza swój rozwój bogatemu asortymentowi, konkurencyjnym cenom, profesjonalnej obsłudze oraz charakterystycznemu wystrojowi sklepów.

INK

Osoby zainteresowane współpracą z siecią Al. Capone – Specjaliści od alkoholu zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram