Al.Capone z kolejnym sklepem franczyzowym 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Al.Capone – Specjaliści od Alkoholu

Nabraliśmy rozpędu i otworzyliśmy kolejny sklep. To już 15 placówka Al.Capone, tym razem zlokalizowana w Krzeszowicach koło Krakowa – poinformował operator sieci całodobowych sklepów Al.Capone-Specjaliści od alkoholu.

Sklep w Krzeszowicach jest 5 sklepem franczyzowym. Tak jak wszystkie sklepy należące do sieci będzie otwarty 24h/7dni w tygodniu. Szeroki asortyment pozwoli każdemu klientowi znaleźć coś wyjątkowego dla siebie.

Właściciel marki wzmacnia swoją obecność także w Rzeszowie. Na początku marca br. został otwarty kolejny sklep w tym mieście.

Al. Capone – Specjaliści od alkoholu to wiodąca sieć sklepów z alkoholem w Tarnowie i okolicach, która zatrudnia ponad 50 osób. Sieć zawdzięcza swój rozwój bogatemu asortymentowi, konkurencyjnym cenom, profesjonalnej obsłudze oraz niepowtarzalnemu klimatowi sklepów.

INK

Osoby zainteresowane współpracą z siecią Al. Capone – Specjaliści od alkoholu zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram