Al.Capone w kolejnym mieście

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 czerwca 2016
Kategoria:
Foto: Al.Capone - Specjaliści od Alkoholu
Rośnie sieć specjalistycznych sklepów z alkoholem.

Sieć sklepów Al.Capone - Specjaliści od Alkoholu powiększyła się o kolejną placówkę.

Na początku czerwca br. został otwarty 21 sklep sieci Al.Capone - Specjaliści od Alkoholu. Marka zainaugurowała działalność w Nowym Sączu. Obiekt handlowy pozycjonuje się jako sklep z  największym wyborem alkoholi w mieście, obsługą specjalistów od alkoholu oraz jako sklep, którego wystrój nawiązuje do czasów prohibicji.

Specjalistyczna sieć sklepów rozwija się zarówno w formacie sklepów własnych, jak i franczyzowych. Minimalna kwota inwestycji w ten koncept wynosi 150 tys. zł. Tych środków powinno wystarczyć na wyposażenie i pierwsze zatowarowanie (kwota jest uzależniona od wielkości sklepu i stanu lokalu).

Twórcą sieci jest Sławomir Skowron związany z branżą handlową od kilkunastu lat, który pracował m.in. na stanowisku dyrektora handlowego dużej spółki zajmującej się dystrybucją piwa. Pierwszy sklep pod szyldem  Al.Capone - Specjaliści od Alkoholu został otwarty w 2005 roku. Ponad 2 lata temu marka uruchomiła ofertę współpracy franczyzowej.

Szczegóły dotyczące współpracy z Al.Capone - Specjaliści od Alkoholu znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram